Wpis z mikrobloga

przed nami trzeci trening i kwalifikacje królewskiej klasy MotoGp, mój ulubieniec, Valentino Rossi uplasował się na 17 pozycji (najsłabsza z Yamahy), dzisiejsze FP3 odbędzie się w bardzo wietrznych warunkach i jest duża szansa na to, że Vale nie poprawi swojego czasu i będzie musiał jeździć w Q1 (,)
#motogp
  • 11
@KurzeJajko: skoro debiutant w tej klasie na słabszej Yamasze zajął 5 miejsce w tym samym treningu to chyba nie są takie słabe?
@Ron1n: w porannym treningu zajął 1 miejsce, myślę, że wiek tu nie ma nic do rzeczy, Valentino przyzwyczaił nas do dziwnych strategii treningów i kwalifikacji a w wyścigu nie schodzi poniżej 5-6 miejsca nawet jak sprzęt jest do dupy
@wrobel28: yamaha ma duże problemy od ostatniego roku z elektroniką, niby pod koniec sezonu miało być lepiej, ale jakoś tego nie widać. Anty-wheelie z tego co pamiętam. Zobaczysz, że Vale będzie miał swoje momenty w trakcie sezonu, ale to nie wystarczy.
@ChamskoCytuje: nie wiem ile lat śledzisz MotoGp ale ten typ jako mistrz świata przeszedł do Ducati gdzie czasem ledwo punktował, po powrocie do Yamahy został kilka razy wice mistrzem świata, to jak to, skończyl się na 2 sezony a później znów "się zaczał"? To motorsport, tutaj czynnik ludzki to 30% - w formule 10%. Od 3 sezonów Yamaha nie radzi sobie z rozwojem motocykla tak jak konkurencja i tutaj jest problem.