Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ohjeny: a ja? Cóż, pierwszy raz zostałem napadnięty jak miałem 11 lat przez grupę jakichś dzbanów 18-20 lat, były z nimi dwie dziewczyny. Nie miałem nic cennego, bo wtedy telefon to było coś rzadko spotykanego u dzieciaków, więc tylko mnie trochę obili i poszarpali i zostawili. Później już byłem ostrożniejszy jeżeli chodzi o poruszanie się, ale i tak wielokrotnie musiałem uciekać.

To o czym mówisz, czyli klepanie i zabieranie rzeczy,
  • Odpowiedz
@Catit: przytaczam orzeczenie na które powołują się sądy, tu i teraz. Do kompletu mamy wadliwy, zachęcający do porwań rodzicielskich art. 26 KC ("Miejscem zamieszkania dziecka pozostającego pod władzą rodzicielską jest miejsce zamieszkania rodziców lub opiekunów, u którego dziecko faktycznie przebywa"). Tylko że matki za te porwania nie są karane, a ojcowie natychmiast. Mieliśmy dwa dni temu taki głośny przykład. Że samotne matki to tragedia dla dzieci, zwłaszcza chłopców, to żaden
  • Odpowiedz
@Catit: nie, prawo nie robiło co się da: nie ma zapisu, że opieka równoważna jest rozwiązaniem domyślnym, nie ma procedury "kontaktów natychmiastowych" (alimenty natychmiastowe oczywiście są), nie ma skutecznych kar za alienację, także powinny być w trybie natychmiastowym, po trzeciej grzywnie powinien być areszt bo widać, że grzywny nie skutkują Gdzie to jest? Jeśli da się uniemożliwiać widzenia przez kilka lat jednocześnie robiąc dziecku pranie mózgu i wmawiając mu, że
  • Odpowiedz
@Catit: rownowazna rozni sie od naprzemiennie tym, ze nie musi byc 50/50, rodzic zajmujacy sie dzieckiem w mniejszym wymiarze placi alimenty proporcjonalnie. Nigdzie nie neguje faktu ze mezczyzni tez kombinuja I uchylaja sie, kiwajac system. Natomiast przy ostatnio zmianach uszczelniono alimentacje, a co do alienacji rodzicielskiej projekt przewiduje zmiany na gorsze.
  • Odpowiedz
jakie wyżebrać? Był jasny i asertywny przekaz. Masz lepszy pomysł? Wprowadź w życie, poprę.


@RzecznikPrawMezczyzn: Sprowadziliście się do poziomu pantoflarzy, którzy "domagają się szacunku". No lol.

Wiem jak to brzmi, ale sprawa jest już przegrana. Kobiety nienawidzące mężczyzn i lewicowe mózgi otwierają szampana - udało się sprowadzić przeciętnego mężczyznę do stanu, w którym TY SAM mówisz że jesteś represjonowaną
  • Odpowiedz
@Catit: "kogoś, kto te dzieci zrobił" - już manipulujesz lub świadomie kłamiesz, bo wcale niekoniecznie, co piąte dziecko jest "kukułcze". Lecisz stereotypami. Jak można być tak nieludzkim, by nastawiać dziecko przeciwko ojcu, by najpierw uniemożliwiać widzenia, mimo wyroku, a nastepnie okłamywac je, że "tatuś nie chce cię znać"? Powinno byc tak, że wniosek o alimenty bez załączonych badań DNA nie zostanie rozpatrzony. Opieka równoważna powinna byc domyślna a do ewentualnej
  • Odpowiedz
@Catit: do najczęstszych przyczyn rozwodów należy hipergamia kobiet, czyli znalezienie "lepszej gałęzi", oraz prosty fakt, że w większości przypadków kobieta na rozwodzie zyskuje. W alkoholizmie kobiety mężczyzn gonią albo i już dogoniły, W agresji nawet przegoniły, według badań. Za badania DNA płaci przegrany, czyli jeśli dziecko jest byłego, to były, a jesli kobieta oszukała, to ona. Odwrotnie niż piszesz: o to by opieki równoważne nie było walczą madki, by mieć
  • Odpowiedz
@RzecznikPrawMezczyzn: kobiety dogonily mężczyzn w alkoholiznie? Ile widziałeś w życiu menelic? Bo ja zaniedbanych męskich alkoholików mijam codziennie kilkunastu. W domach jak ktos pije to niemal zawsze ojciec, czasami oboje rodziców. Żyjecie w alternwtywnej rzeczywistości, gdzie z wyjątków robi sie regułę.

@widaczew: kobieta która została sama z dzieckiem w większości przypadków nie zostaje po rozwodzie milionerką. Piszecie tak, jakby kazdy mezczyzna byl bogaczem, podczas gdy spora część nie
  • Odpowiedz