Wpis z mikrobloga

@no360scope: Tez jestem z 2 opcja, ale z drugiej strony boje się, że Sancho to one season show (no chyba że ktoś dłużej go śledzi xD), a Koulibaly nie zrobi rożnicy pozwalającej na majstra. A Mbappe mimo #!$%@? meczu może to zrobić.
@ozo989: Mbappe super zawodnik ale z przodu akurat biedy nie ma obecnie. Zdecydowanie opcja druga ciekawsza bo byłby wymiatacz w obronie i prawdopodobnie największy talent na skrzydle obecnie
@ozo989 widziałem mecz z Valencią w grudniu tamtego roku, wszedł na 20 minut, to jedyne co mi się na oczy rzuciło, to jego wzrost, bo wysoki był, zwłaszcza, że chyba jeszcze rośnie
a w meczu z Middlesborough grał 90 minut, ale nie widziałem jak grał. Raczej obrona sobie za dobrze nie radziła, bo przegrali 0:3 XD
@ozo989: wybieram Mbappe + Koulibaly, dziękuję bardzo

tak poważnie to nie służą nam transfery z Dortmundu i mimo, że Sancho jest obecnie mocno w gazie, to wstrzymałbym się z jego transferem chociaż o rok. To ryzykowne - bo za rok może być dwukrotnie droższy jak się sprawdzi, ale ostatnio popełniliśmy już zbyt dużo wtop transferowych.