Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@fizzly: Nie wyszoruję bo nie mój syf. Albo właściciel mieszkania dojdzie do sprawcy, albo niech kupi nową. To śmierdzi wymiocinami i nie żartuję. Z dwójką współlokatorów jest problem od samego początku bo nie sprzątają, dopiero po upomnieniu od właściciela ze dwa razy się zabrali i teraz nadal nic.
@WilecSrylec: mieszkałem z takimi :) dopóki się robaczki nie zalęgły w ich pokojach to twierdzili "to mój pokój i nie interesuj się" w kuchni był taki syf że praktycznie nic tam nie jadałem
@WilecSrylec: mirku znam to :/
Rok temu mieszkałem z gościem lvl27, ktoremu mama robił jedzenie z góry na tydzień lub dwa (jakieś spaghetti, rozne makarony w sosach, gulasze itp) no i chłop zawsze po robocie przychodził odgrzewał żarcie w mikrofalówce po czym ją (mikrofale) zamykał. Jak wiadomo zimne gęste sosy zawsze pryskały po całej mikrofali a zapach pozostawał w środku i wszystko sie tak kisiło. Przez pierwsze 2-3 miesiace upominałem go
@WilecSrylec: ja bym 2-3 dni przed ich przyjazdem wsadził do tej mikrofalówki talerz ze skórą z łososia. Jak otworzą by odgrzać żarcie ze słoika to się zdziwią. Ty udajesz że nic nie wiesz, oskarżasz ich o syf, przecież ty nigdy nie korzystasz z mikrofalówki ( ͡° ͜ʖ ͡°) czasem nie zadziała nic poza terpią szokową.