Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie kupiliśmy w pracy nic na #dzienkobiet i jest lekka inba xD

Ale po kolei... Pracuję w takiej małej firmie, która głównie zajmuje się marketingiem. Jest 15 kobiet i 3 mężczyzn aktualnie, pracuja praktycznie te same osoby co rok temu.
Rok temu na 8 marca kupiliśmy każdej kobiecie jakieś słodycze + kwiaty. Złożyliśmy się wtedy po 120zł, więc uważam że było to pewne poświęcenie z naszej strony.
Wszystkie kobiety były bardzo ucieszone z prezentów.

Za 2 dni był dzień mężczyzn - wiecie co dostaliśmy? Nic, nawet życzeń. Troszkę się zasmuciłem, bo serio uważam że się postaraliśmy, a one nawet o życzeniach nie pomyślały. Kolega coś tam gadał że pewnie na 30 września nam chociaż życzenia złożą - bo niby w Polsce jest bardziej obchodzony dzień chłopaka niż mężczyzny.
Oczywiście też nam nie złożyły życzeń.

W tym roku postanowiliśmy że nie kupujemy nic. Gdy wszedłem to powiedziałem tylko "wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet" i tyle. Na początku żadna nic nie mówiła, ale potem jedna napisała naszym pracowniczym chacie, że jest zawiedzona, że w tym roku nic nie przygotowaliśmy dla nich.
A potem to ruszyła lawina. Że nie szanujemy ich, bla bla bla.

Ja tylko napisałem, że rok temu na dzień mężczyzn nawet życzeń nie dostaliśmy i jakoś nie robiliśmy nic z tym.
One na to, że "to co innego", że faceci nie obchodzą takich świąt, a jedna napisała że jakby jej mąż dostał prezent od niej na dzień mężczyzny to by się obraził (WTF?!).

Smutne jest to, że kobiety są takie roszczeniowe. Nic nie dać, tylko brać. Dobrze, że moja narzeczona jest inna ;)

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 46