Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Siema. Szef zmusza mnie do pracy około 1h w niedzielę. Dojazd zajmuje mi 4h w obie strony do tego dwa bilety więc ogólnie jestem stratny. Nawet nie jestem pewny czy płaci mi za tę jedną godzinę. Jak to prawnie wygląda? Czy mam jakieś argumenty aby się z tego wykręcić? Umowa o pracę. #praca #prawo
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@opk20: to jest wydawka niedzielna bo parę głupich aptekarek musi robić zamówienie w niedzielę. I wypada to średnio raz na 3 miesiące. Chcę wiedzieć czy mogę odmówić przyjscia i zasłonić się jakimiś prawnymi zapisami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Royalowy: zobacz co jest napisane w umowie, czy jest czas pracy sklasyfikowany że np od pon-pt, jeśli tak bedzie to mów mu wprost albo wal ze masz w niedzielę obiady u teściów i elo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kabarto: i prawo pracy chyba nakazuje mieć po 5 dniach wolne, a jeśli ty pracujesz niedziela, pon, wt, sr, czw, to piątek już powinieneś miec wolny
@Royalowy: osz kurna fajny deal ( ͡° ͜ʖ ͡°) Weź z nim pogadaj żeby ci oddał za dojazd i podniósł stawkę bo ci się nie opłaca. Powiedz bo umieram z ciekawości co takiego robisz w robocie ze musisz tam być 1h? No i twoja obecnosc jest wymagana Mnie tyle zajmuje ogarnięcie kawy i ciastek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NdFeB: Spedycja jednej z największych w Polsce hurtowni leków. No właśnie jest od zawalenia ukraińców, liderów, brygadzistów a muszę przyjść aby wydać kierowcą narkotyki i dać 3 podpisy ()
@Royalowy: pogadaj z gosciem jak czlowiek z czlowiekiem zeby komus innemu dal to zadanie jak sa liderzy itp. to nie powinno byc problemu Albo wymysl jak mozna by to bylo rozwiazac inczej i daj mu pomysl