Wpis z mikrobloga

  • 0
@Elaviart: moim zbyt mocno to analizujesz. Pisałem wcześniej o swoich powodach i uważam je za na tyle dobre by to robic.
Kwestia szacunku do drugiego człowieka, pisze o nim to on o tym wie, jakbym miał go na czarnej to by nie mógł być przeze mnie wołany.
  • Odpowiedz
  • 0
@Elaviart: Mimo tego ze wymyślił i podawał sfałszowane dowody na to ze go dodałem na czarno, później do tego samego przekonał swojego kolegę... no ja już nie wnikam w moralność jego działań
  • Odpowiedz
moim zbyt mocno to analizujesz

@LewCyzud: Nie wiem nawet co to miało znaczyć xD ja tylko komentuję to co mnie aktualnie zainteresowało, czyli ten wpis. Jeśli nie nadążasz to twój problem, a nie "zbyt mocnej analizy" z mojej strony.
Co do tego, że relatywizujesz swoje frajerskie zachowanie - to nic dziwnego, na pewno nikt nie zostaje frajerem z premedytacją. Podejrzewam, że ten drugi frajer też ma jakieś usprawiedliwienie swojego frajerstwa,
  • Odpowiedz
  • 0
@Elaviart: nie zrozumiałeś, chodziło mi o to ze zbyt głęboko analizując pewne sprawy dochodzi się do błędnych wniosków bo sama sprawa nie jest na tyle głęboka. Jak w tym przypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz