Wpis z mikrobloga

@ElCidX: nie ma czegoś takiego ;)
z toreb tego typu jak na zdjęciu to tanie są wszystkie na rzep, a rzep nie jest szybko (wygodnie) demontowalny...
szybko i wygodnie demontowalne są torby na szynie, ale one z kolei nie są tanie ;)

w rozsądnych imo cenach są torby przez ramię w hakami do przyczepienia do bagażnika..
coś w tym stylu: https://www.rowerystylowe.pl/p-8341/torba-rowerowa-new-looxs-postino-office
https://www.decathlon.pl/torba-rowerowa-na-rami-900-id_8385332.html
  • Odpowiedz
@ElCidX: Ibera ib-ba11 lub inny z tej serii. Wymaga bagażnika z tym systemem montażu. Mam, przez wiele lat używałem i byłem zadowolony. Bagażnik mam łapany za sztycę i jeden nawet zajechałem, ale nie było to łatwe do wykonania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElCidX: dla mnie mało funkcjonalna. Ja potrzebowałem z szybkim dostępem do środka nawet stojąc na skrzyżowaniu. Swoją ściągam na ramie zakładam i jest jak zwykłą torba na zakupy. Wszystko pod ręką.
  • Odpowiedz
  • 0
@ElCidX ja na kierownicę nigdy nie patrzyłem bo nie mam miejsca do montażu, nie testowałem nie mogę się wypowiedzieć..
Ale 7L to na kanapki, portfel, telefon i mała wodę tylko
  • Odpowiedz
@ElCidX: też mam tego Roswheela ze zdjęcia i jest spoko na bagażnik, nawet niezła jakość. A jak chcesz dużą podsiodłówkę, to już musi być firmowa jak np. Topeak Backloader 15l.
A co do toreb na kierownicę, to nadają się tylko na miękkie i lekkie rzeczy.
Jeszcze jest opcja stosunkowo dużej torby pod ramę, jak np. Topeak Midloader 6l. Dostałem taką, ale jeszcze nie testowałem. Jest wąska, ale nadaje się na ciężkie
  • Odpowiedz
@ElCidX: dla mnie nie, bo ja bym potrzebował czegoś co można rozpiąć w trakcie jazdy i coś wyciągnąć. Dla Ciebie powinno być w miarę spoko. O ile się zmieścisz.
  • Odpowiedz
  • 1
@ElCidX ja używam od kilku lat Ortlieb Ultimate. Polecam bardzo. W 100% wodoszczelna, łatwo wypiąć i zabrać ze sobą. Jedynie, że kosztuje swoje. Ale uwierz, że będzie służyła latami. Nawet w razie wpadki, to z serwisem żadnych problemów. To jest szanująca się marka i w zasadzie światowe top pod względem sakw i toreb.
To jeden z moich najlepszych zakupów rowerowych i nie ja jeden mam taką opinię.

Pozdr :)
  • Odpowiedz