Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 79! Ehh, poprzedni wysryw stanowił wyjątek potwierdzający regułę. 9 haseł, ogólnie mało, ale jak na wysryw wyjazdowy to nawet sporo, nawet było blisko do bingo. Wyniki:
COMBO- FAST FOOD- na dzień dobry hiszpańskie szybkie przekąski. CHODŹ, MOŻE PO TAKIEJ KANAPECZCE SOBIE WCIĄGNIEMY, powiedział #kieleckiulaniec do swojego compadre, gdyż odezwał się jego trzeci żołądek

szafa vs język polski 1:20 "TUTEJ jest zajebiście fajny klimacik" ; "TUTEJ mamy zjazd do bazy"

6:28 O KURNIA janusze turystyki w akcji JA PIERMANDOLE 6:41
PS. KUUURNIA powerbanka Xiaomi też rozdęło


COMBO! 7:11 szybkie ZAKUPY do hotelu przed snem. #ussponton kolejny raz DORADZA KOLEDZE że tu ma już szyneczkę przygotowaną i pociętą, bo on nie kupi. Oczywiście, najlepiej jakby wziął szynkę po 12,50 ojro za 100 gram. A razem kupią SE bagietkę XD Ledwo dzień minął od poprzedniego, w miarę udanego wysrywu, a już przypomniałem sobie dlaczego tak nim #!$%@? gardzę. W sklepie, jak to w sklepie, MACU MACU

JANUSZ PRZY KORYCIE- 8:10 no kuurła, syr i szynka kupiona (zapewne przez kolegę), flacha kupiona (też przez kolegę, ewentualnie na spółę), to dawaj, walymy wudecke w hotelu

10:23 miła Lucyna "mi TUTEJ powiedziała "SUCHEJ szafa bo jest TAKA SYTUACJA że jest wejściówka i się marnuje". Zaznaczę lokowanie produktu, jak wyjdzie w czyim marketingu pracuje Lucyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mocnyvlog
PatoPaczacz - Ulane Bingo 79! Ehh, poprzedni wysryw stanowił wyjątek potwierdzający r...

źródło: comment_qhrBpuBm8ab19ZfGUG1hM9e9FUIZb5ve.jpg

Pobierz
  • 7