Wpis z mikrobloga

#pasta #biznes #jezus

Ludzie Jezus Chrystus nie istniał mam na to dowody więc tak jak pewnie każdy wie w post nie wolno jeść mięsa PRÓCZ #!$%@? RYBY jaki z tego wniosek ? Poczekajcie
Więc tak moja hipoteza jest taka był sobie kiedyś taki polaczek nazwijmy go Janush Rybak 2 syn Jasunha Rybaka 1 który wypiedolił z wielkiego królestwa lehitów po dodaniu nowego podatku do izreala i zaczął tam łowić lecz ludzie mieli w dupie jego ryby (niektórzy dosłownie to były dziwne czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) więc ten chciał wymyślić jakąś reklamę tak #!$%@? reklamę wasz Bóg to reklama czegoś co pachnie jak narząd rozrodczy kobiety zaczął mówić wszystkim że zbawiciel że nie można mięsa ale rybę można bo ryba to takie pod mięso jak kobieta bo to pod człowiek po jakimś czasie ludzie łyknęli haczyk i zaczęli kupować ryby i ziomek miał w dni postne 100% monopol na mięso przepraszam pod mięso nie spodobało się to panu Gaius Aurelius Valerius Diocletianus który zaczął się znęcać nad rybakiem i jego klientami dzięki licznym łapówką ceasrz Konstantyn I Wielki zalegalizował nie legalny proceder naszego Janusha nie wiem którego wtedy ludzie dożywali max 30 po jakimś czasie ludzie ogarneli że sama sprzedasz ryb nie daje tyle $$$ więc wymyślili takie miejsce jak Kościół ludzie się tam modlili itd po kilku wiekach księża stwierdzili że chcą mieć władzę tak #!$%@? władzę jeszcze większą niż teraz więc kazali ludziom mówić im złe uczynki według ich skali co jest dobre co złe bo jakimś czasie taki ksiądz miał wszystko a pra pra w #!$%@? pra wnuk Jasnuha wrócił do Polszy bo tak po jakimś czasie jego synowie się #!$%@? bo taki gruzin z wąsem przyniósł im najpiękniejszy system w którym każdy był bogaty ludzie jeździli wartburgami a wódka lała się litrami o ile mieliście karteczki.Niestety no wiecie Komuna i Religia nie szła w parze więc kazali tym katolom wywalać z ich kraju ale katole mieli tajną broń złodziei kapitalistów żydów i inny syf po swojej stronie i pedofila po jakimś czasie walki system upadł a kolejny syn założył telewizje i został milionerem tak #!$%@? religia to przekręt Rydzyka i jego rodziny tak #!$%@? wierzycie w #!$%@?ą reklamę czegoś co #!$%@? plastik który wywalacie do morza przez co #!$%@? plastik 300iq pozdrawiam