Wpis z mikrobloga

@Lorenzo_von_Matterhorn: wyczuwam ironię, więc pozwolę sobie zapytać - wypełniałeś kiedyś ankiety i znasz ich realne możliwości zarobkowe? Jeśli nie, to rzeczywiście te 4,5 dolara mogą Cię mocno zdziwić, ale ja tutaj nie piszę o wielkich internetowych biznesach w stylu "milion w miesiąc, wystarczy się zarejestrować"...wiem, że w internecie wszyscy zarabiają grube pieniądze i dziwi mnie, że są jeszcze ludzie, którzy na etacie pracują (tak, to też ironia). Niemniej, pozdrawiam i życzę
@lookinggood: Jestem w kilku panelach, dziennie poświęcam od 10 minut do 1,5 godziny (w zależności od ilości otrzymanych ankiet, uzyskanych kwalifikacji itp.). Natomiast odnosząc się do mojego postu i tej wczorajszej dniówki z jednego panelu, to na 5 ankiet poświęciłam około 1 godz. 10 minut (nie liczyłam dokładnie, ale jedna z nich trwała 30 minut, a pozostałe w granicach 8-10 minut).
@NoKappaSoldier73: Konieczne jest zachowanie zgodności swojego profilu z tym, co podaje się w ankietach, bo tak jak mówisz - jest to sprawdzane. Podaję swoje dane, takie jak są w rzeczywistości (jeśli rejestracja mnie przepuszcza, to pomijam pełny adres tzn. ulicę, czy nr domu).
@NoKappaSoldier73: tak - imię, nazwisko, wiek, miejscowość, telefon raczej nie jest obowiązkowy, więc wtedy nie podaję (akurat do Clixsense był konieczny przy rejestracji w Figure Eight - dodatkowym panelu zadaniowym, ale nie mam z tego tytułu żadnych nieprzyjemności).