Wpis z mikrobloga

@kafarafka: Chodzi Ci o te streamy testowe? mnie się pokazało że to się pojawiło koło 3 i 5 w nocy (sprawdzałam rano o 6). Apsik już taki stream kiedyś robił, wtedy sobie po prostu gadał o niczym, podejrzewam że to było coś podobnego, może sprawdzał jakieś opcje streamowania bo zapowiadał dwa dość aktywne streamowe dni (z Natalią co szuka wózka i z tym chłopakiem z akromegalią, któremu pomogą w przeprowadzce). Nie
  • Odpowiedz
@EggDrop: Nie wiem na ile dokładnie słuchałeś, ale As mówił, że kontaktowała się z nim bardzo młoda osoba, której matka nie życzyła sobie ich pomocy i prawdopodobnie z tego wynikła cała sytuacja.

@misiafaraona Hejter Hicago mówił, że namawiali się razem na JtO. Brzmi jak bulszit. Chciałam wrzucić link, ale okazuje się że Marecki to usunął.
  • Odpowiedz
@AnaliaOdtylia: 'że kontaktowała się z nim bardzo młoda osoba, której matka nie życzyła sobie ich pomocy i prawdopodobnie z tego wynikła cała sytuacja.' - tak, bylo na live. Jak rowniez zmiana miejsca spotkania, a pozniej odmowa. As jak widac jezdzic bez dokladnego sprawdzania, a takie zaufanie jest otwarta brama dla trolli i ludzi ktorym nudzi sie w zyciu;/
  • Odpowiedz
@kafarafka: Około trzeciej w nocy testowaliśmy stream przez OBSa z kompa, dlatego pojawiły się powiadomienia. Natomiast dzisiejszy live nie odbył się z powodu problemów technicznych (problemy z internetem na trasie)
W imieniu Asa i Erniego przepraszam za zaistniałą sytuację.
  • Odpowiedz