Wpis z mikrobloga

@meandmymonkey: najgorsze jest to, że najmocniej z tej dziewczynki śmieją się osoby z tagu przegryw i podobnych (wiem, bo mam notatki przy sporej części wykopków), którzy później ryczą, że geny i krzywy ryj zepsuły im życie. Niedobrze mi się robi, gdy czytam te wysrywy obrońców gnębienia danej osoby, które brzmią "gdyby stara nie wrzucala filmikow i zdjec tego wysrywa do internetu pomimo tego co sie tu dzieje to by nie
@SzatanUmar: papież był osobą publiczną i większość prześmiewczych memów była odpowiedzą na wybielanie jego osoby, stawiania mu pomników i tak dalej. Reszta była pożywką dla wszelakiej maści trollów. Żeby nie było, bo mnie to też nie śmieszyło, tak po prostu, ale w tym przypadku mamy zwyczajne rzyganie nienawiścią do jakiejś dziewczynki, tylko dlatego, bo ma czarnoskórego ojca i na tę chwilę wygląda dość niecodziennie. Dla ciebie to jest w porządku? Widzisz
@Nidor taaa bo ty myślisz że za 5/6 lat ktokolwiek będzie o tym pamiętał xd Dziewczynka jest gwiazdą MAKS miesiąca a potem każdy i tak zapomni bo znajdzie się kolejna osoba do śmiania
@SzatanUmar: a czy ktoś z tej dziewczynki szydzi?
Nie. Po prostu zrobiła dziwna minke.

Po temtej zas się jedzie - chamskie przerobki, orki, jakieś obrazki a'la murzynek bambo.
Nie widzisz żadnej różnicy?

I to z powodu takiego, że jej matka związała się z obcokrajowcem zamiast jednym z tych, o których pisze @Nidor.
@Taran132: starczy, żeby choć jedna osoba wywlokla temat. Dzieci potrafią być okrutne.