Wpis z mikrobloga

zapraszam @Nieszkodnik do dyskusji


@NukeOps: no cóż, ja zostałem wychowany w taki sposób, aby nie znęcać się nad bezbronnymi. Jak widać, słychać i czuć, nie jest to zjawisko powszechne. Dziecko nie jest anonimowe, nie może się bronić, jest duża szansa, że zobaczy memy i dyskusje na swój temat (zawsze się znajdzie uczynny kolega czy koleżanka). Jeśli ktoś uważa, że tak powinno być - współczuję jego rodzicom.
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: Dokładnie, świetna odpowiedż. Banda frajerów prześcigająca się w "atencyjncych żartach" wyśmiewających małą dziewczynkę.

Kasztanią się palcami w internet i to wstyd dla tego portalu, że "nie rozumie, gdzie w tym problem". Paskudny syf i c--j im w dupę.

Aż się lekko spiąłem, ale bez kleksa.
  • Odpowiedz
@Grzolsat: ciekawe ile osób spamujących obrazkami z tym dzieckiem było prześladowanych w szkole ;) ale wiadomo, jak nas dotyka krzywda to jest tragedia najwięszka, ale obcy ludzie? PFFFFF
  • Odpowiedz
@Grzolsat: przez takie scierwa, wykop jest miejscem gdzie usprawiedliwia się znęcanie nad bezbronnym dzieckiem. Jest pewna różnica w nabijaniu się z żyjącego dziecka, a z JP2. Myślałem że to łatwe do zrozumienia. Nawet z dodatkowym chromosomem.
  • Odpowiedz