Wpis z mikrobloga

Sam już nie wiem co robić... Niby coś lubię w tym backend i jakąś przyjemność sprawa mi te klepanie kodu. Ale też lubię frontend i to chyba trochę bardziej bo lepiej mi to wychodzi i sprawa jeszcze większą przyjemność. Jest jeszcze grafika no i administracja jakaś... Ogólnie to raczej chyba czuje się lepiej w tych kwestiach wizualnych czyli w wszelkim projektowaniu stron i grafice. Chciałbym skupić się na jednym i zacząć rozwijać bardziej w tym kierunku ale mam jakiś taki dylemat że nie wiem co mam wybrać i co robić... Ogólnie to jestem człowiekiem który wszystkiego po trochu próbuje, za chwilę to zostawia i znajduje coś nowego. Ciężko mam zatrzymać się przy jednej dziedzinie że tak powiem... Ciężko mi określić to ale pewnie nie jedyny ja tego doświadczam więc może ktoś się znajdzie z jakąś radą... Nie wiem, pizne to wszystko może i nic nie będę robił i będzie tak najlepiej...
#programowanie #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #rozkminy
  • 10
@r3t_ w sumie to nie zależy mi jakoś na rozwoju kariery w tym kierunku. Chciałbym coś robić co mi sprawia przyjemność a kasa przyjdzie potem sama z tego... Tylko sęk w tym że jak będę dotykał wszystkiego po trochu to w niczym nie będę dobry...
Ciężko mam zatrzymać się przy jednej dziedzinie że tak powiem...

@Japoniec: Nie przejmuj się, ludzie zdolni tak mają. Wiedzą, że opanowanie nowego tematu, nowej specjalności to kwestia czasu i chęci, czasem wygląda to ekstremalnie w porównaniu z innymi ludźmi, którzy po studiach i 10-letnim doświadczeniu są gorsi w danej dziedzinie, niż ty po 1,5 roku zainteresowania się tematem. Masz więc non stop oczy otwarte na nowe tematy, tylko nie zawsze chce