Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wpis z anonimowych, bo paru znajomych kojarzy moje konto. Mircy nigdy nie sądziłem że kiedyś będę w takiej sytuacji i obecnie zupełnie nie wiem jak się zachować fair.


Uczuciowo u mnie jest tak, że jakiś czas temu zakończyłem związek i ostatnio pojawił się nowy #rozowypasek.

Mam też kumpla, a właściwie to przyjaciela, którego znam od wieeelu lat. Dużo wódy wypiliśmy i przeszliśmy przez parę etapów życia. Ostatnio na piwie gadaliśmy o dziewczynach, takie typowe narzekanie na drugą połówkę (obaj mamy różowe paski). Kolega przyznał mi się, że się we mnie od jakiegoś czasu zakochał, jest "trochę zazdrosny o nową dziewczynę hehe" i zaproponował coś więcej. No przeorało mi to kompletnie mózg, nie wiedziałem co na to odpowiedzieć. Normalnie gdyby to był jakiś zwykły znajomy to parsknąłbym, odpowiedziałbym "xD ok, to nara" i tyle. W tym przypadku po zebraniu szczęki z podłogi odpowiedziałem tylko "no ja ciebie lubię ale nie aż tak! ja #nohomo" i powiedziałem że muszę to sobie przemyśleć. Widziałem, że z nerwów aż się trzęsie.

#!$%@?, nie wiem jak się dalej zachowywać wobec niego. Tak po ludzku, nie chcę tracić tej znajomości, a nie wiem czy teraz się to nie #!$%@?. Teraz zacząłem analizować jakieś ostatnie zachowania, czy nie dałem mu jakiegoś dziwnego znaku, czy go jakoś nie nakręciłem podświadomie. W sumie to po #!$%@?. No i ta myśl z tyłu głowy, że rozmawiasz z kumplem a on w głowie myśli o wyruchaniu ciebie. Kosmos #!$%@?.

Niby dalej gadamy ale jest jakoś dziwnie. Ja też nie wiem czy jakoś o to jeszcze zahaczyć (wypadałoby kiedyś), czy udać że nie było tematu. Powiem wam że strasznie #!$%@? uczucie, nie sądziłem że aż tak mnie to ruszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak się chciałem wyżalić, bo #!$%@?. Teksty o zarzutce i "hehe obciągnij mu" sobie darujcie.

#zwiazki #przyjazn #homo #teczowepaski #lgbt #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ok, jeśli to nie zarzutka

kumpel powinien rozumieć Twoje zmieszanie. Pewnie mu też nie łatwo było się przyznać, bo wiedział, że może tym zaryzykować waszą przyjaźń.
Jak już ogaśniesz, to warto sprawę wyjaśnić. Chcesz się z nim wciąż kumplować? Jeśli tak powiedz mu, że nigdy, ale to nigdy nie będziesz w stanie odwzajemnić jego uczuć, ale nie chcesz zrywać kontaktu. Spokojna rozmowa powinna wystarczyć.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania wiesz, to nie jest tak, że homoseksualizm, biseksualizm polega na chęci "wyruchania kogoś w dupę". A gdyby to była kumpela, która coś do Ciebie ma, a Ty do niej nie? Myślisz, że w głowie miałaby tylko Twojego penisa? No nie bardzo.

Pogadaj z nim, że u Ciebie to nie przejdzie. Ppowiedz mu to, co napisałeś tu. Jeśli jest świetnym kumplem, to da radę to wyjaśnić i jakoś przepracować, bo podejrzewam, że
  • Odpowiedz
AsfiksjaAutoerotyczna: Z tego co rozumiem po twojej wypowiedzi, to ty jesteś hetero i raczej nie w głowie ci romans z mężczyzną. Jak dla mnie twoja odpowiedź jest prosta, po prostu powiedz, że traktujesz go jako przyjaciela i nigdy nic więcej się między wami nie wydarzy. Możesz próbować powiedzieć to mniej lub bardziej łagodnie, możesz go odrzucić z tego powodu, ale powiedz mu po prostu na czym stoją sprawy i nie trzymaj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale zaraz, co to za dylemat? A jakby on był kobietą, Twoją wieloletnią przyjaciółką, ale by Ci się nie podobała, ale teraz wyznała coś takiego, to byś też myślał o tym, że ona tylko myśli o tym jak ją bolcujesz?
Po prostu mu daj do zrozumienia, że nie jesteś zainteresowany i na nic nie może liczyć i za jakiś czas mu przejdzie.
  • Odpowiedz