Wpis z mikrobloga

@ChoNoTu: No to jest po prostu dramat xD
Ja naprawdę uważam że osoby na tłuszczówce/ketozie ktore już długo są na takim żywieniu mają zmiany w mózgu.
Widzę to po swoim podopiecznym, który sam stwierdził że z tego rezygnuje po 8 miesiącach.
Oczywiscie #!$%@?ło go jak nooba, jakies zięby, huberty i inni znawcy keto/tłuszczówki, magiczna tłuszczówka która leczy z nowotwory, alzheimera, downa i inne choroby.
Tłuszczówka dobra na wszystko.
@Estetykatopodstawa: jestem na tłuszczowce 2,5 roku i nie zrezygnuje z niej nigdy, ponieważ:
1. Odpowiada mi taki sposób żywienia, zawsze wolałem zjeść boczek niż pierś z kurczaka
2. Czuje się na tej diecie swietnie, minęły moje problemy gastryczne, przestałem chorować (od rozpoczęcia diety raz miałem gorączkę która minęła po jednej nocy), zapomniałem co to ospałość, napady głodu
Wcześniej byłem na hc i był to jeden wielki dramat. Wiec mam porównanie.
Bardzo
Nie wiem czemu miesza pepsi z wodą, ale z sama pepsi chodzi o zawartość cukru, który jest niezbędnym substratem w niektórych przemianach biochemicznych, np. produkcji testosteronu, NADPH.
Szkoda, że Mariusz tak sobie niektórych zraził do siebie, bo merytorycznie to kilkanaście gwiazdek wyżej od tego koła wzajemnej adoracji powtarzających jak mantrę to, co i już 20 lat temu quasi dietetycy powtarzali, a nadal z tego mają niezły hajs.
@SmaletzWyborny: no rzeczywiście kilkanaście gwiazdek wyżej, koleś pisze jakby był wiecznie #!$%@? i traktuje każdego jak debila xD a jak wrzuca swoje wykresy to jest zwykle cos w stylu zaleznosc niczego od wszystkiego na rozmazanym skanie
to ja już wole nieco mniej znać się na dietetyce, ale za to miec fajna sylwetke i nie byc uposledzonym
@wietnamiec: przeglądałes te wykresy? One nie są niepowiązane, tylko nie są łatwe w zrozumieniu. Nie przypominam sobie żeby Noob wrzucił choć jeden niepowiązany wykres za to co chwilę powtarza się argument niepowiązania od ludzi, którzy nie rozumieją nawet jak wytwarzana jest w organizmie energia XD
No, sposób bycia Noob ma nietypowy, to fakt, ale to tylko względem osób, które uważa za idiotów. Poza tym to normalny koleś, dzięki niemu zrewidowalem wiele
@SmaletzWyborny:

No, sposób bycia Noob ma nietypowy, to fakt, ale to tylko względem osób, które uważa za idiotów

XD i to mowi wszystko o tym gosciu, nie potrafi dyskutować i racjonalnie przedstawiać swoich poglądów. Nawet jeżeli byłby prawdziwym ekspertem to w takim przypadku to i tak jest to gówno warte, a swoja droga wcale takim ekspertem nie jest, bo jak ktoś zaczyna wytykać mu błędy w rozumowaniu to potrafi wyzywać od
@wietnamiec: pytanie, czy ktoś faktycznie wytyka mu błędy czy ten ktoś jest po prostu niedouczony i tylko mu się wydaje, że wytyka błędy? Bo jak do tej pory to na Wykopie tylko jeden różowy pasek po biochemii coś tam z nim polemizował.
Poczytaj sobie dyskusje Mariusza ze Sławomirem Ambroziakiem, który generalnie głupi nie jest, ale nawet go Noob zaorał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale nawet go Noob zaorał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SmaletzWyborny: nie wiem o jakiej dyskusji mówisz, ale za każdym razem jak czytam posty NooBa, to przypomina mi się zasada, by nie grać w szachy z gołębiem - nasra na szachownicę, poprzewraca figury i odleci przekonany o swojej wygranej.

On nie ma trudnego sposobu dyskutowania. On po prostu nie potrafi ani pisać ani dyskutować.

Szkoda, że Mariusz tak