Wpis z mikrobloga

Mirkobooki 2019-03-05 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przegląd ebooków 05.03.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Wraz z trwającym dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Promocje

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #187: LITERATURA OBYCZAJOWA I PROZA (-40%). Ruszyła ona 05.03.19 i potrwa do 11.03.19. Można w niej nabyć 23 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Zupełnie niespodziewane zniknięcie Atticusa Cratfsmana, Mamen Sánchez, 296 stron
Salon d'Amour, Anna Jansson, 300 stron
Ulubione momenty, Adriana Popescu, 352 stron

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

#171: MAX CZORNYJ
#177: Zaczerpnij motywacji! (poradniki motywacyjne -45%)
#172: KEN FOLLETT | JOHN GRISHAM | HARLAN COBEN

Bestsellery

Jak zawsze polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Tatuażysta z Auschwitz. Autorstwo: Heather Morris. Ebook ma 336 stron.

Znaleźć można dosyć sporo ciekawych bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie:

Kiedy nie ufać statystykom?, [Janina Bąk](https://polishwords.com.pl/ebooki/?view=szukaj&fraza=Janina%20Bąk), 82 stron
Becoming. Moja historia, Michelle Obama , 520 stron
Wielka czwórka. Ukryte DNA: Amazon, Apple, Facebook i Google, Scott Galloway, 368 stron

Nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Psychologia dla bystrzaków. Wydanie II, Adam Cash. Ebook ma 352 stron.

Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? Polecam:

Kocie mojo, czyli jak być opiekunem szczęśliwego kota, Jackson Galaxy, dr Mikel Delgado, Bobby Rock, 448 stron
Droga do osobistej potęgi, Napoleon Hill, 232 stron
Chilli, Pola Rewako, 336 stron

( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Daj plusa, skomentuj, udostępnij, ponieważ ebooki i książki są świetne!

#ebooki #ksiazki #czytajzwykopem #programowanie #cebuladeals #mirkobooki #grisham #amazon #apple #facebook #google #koty #jedzenie #psychologia
tomaszs - Mirkobooki 2019-03-05 ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Przegląd ebooków 05.03.2019. Dowiedz ...

źródło: comment_3fvioAxFKSFbxTaIn3SIlT0knvUy3yEd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach