Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wcześniejszego wpisu.
https://www.wykop.pl/wpis/39164025
Wynegocjowałem podwyżkę o ~31% do 15k brutto (UoP +KUP) co daje mi średnio 11.6k netto :D
Sama podwyżka wiąże się również z awansem tytularnym ale tymi samymi obowiązkami. Mierzyłem w połowę tego ale chyba byłem wystarczająco przekonujący.

Papierami nie rzucałem tylko argumentami, które sama wcześniej przytoczyła przełożona.

Fantastycznie się czuję teraz, uwielbiam moją pracę i ludzi, z którymi pracuję a teraz jeszcze to.

W najbliższych dniach przygotuję swoją historię podwyżek w formie tabelkowej od startu ~7 lat temu z poziomu 2k.

Jak widać #chwalesie #programista15k #zarobki

Wołam z ostatniego wpisu:
@jurek-gagarin @kijanka23 @yo123
  • 102
  • Odpowiedz
@pur3pwnage: tak swoja droga to chyba coś kręcisz z tym podatkiem kreatywnym i KUP. Wg moich wyliczeń to przy tych samych kosztach pracodawcy i dużym ZUSie i tak w skali roku możesz być +16k netto do przodu (nie wliczając w to możliwości rozliczenia kosztów firmowych, pół orku super małego ZUSu i dwóch lat małego ZUSu)
  • Odpowiedz
@tempname0626: Wedle mojego stanu wiedzy przechodząc na B2B z UoP u tego samego pracodawcy nie przysługuje "mały ZUS". Korzystając z bankier.pl/narzedzia/kalkulator-placowy można wyliczyć wynagrodzenie (70% KUP). Nie negowałem nigdzie plusów B2B tylko opłacalność w moim wypadku biorąc pod uwagę urlopy, L4, ewentualną rentę i (ekhm ;)) ZUS. Co do kosztów już pisałem, że musiał bym się nieźle nagimnastykować by się to mi opłacało przy KUP. Wg. wyliczeń średnio-miesięczny koszt mojego pracodawcy
  • Odpowiedz
@Papasanbaba sorry za archeologie, ale czuję że muszę odpisać :p u mnie też standardem był "awans bez zmiany obowiązków" ale to w zasadzie dlatego że najpierw stopniowo obejmowalem więcej obowiązków, a potem szedłem po podwyżkę (i awans, w sumie przy okazji)
  • Odpowiedz