Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wcześniejszego wpisu.
https://www.wykop.pl/wpis/39164025
Wynegocjowałem podwyżkę o ~31% do 15k brutto (UoP +KUP) co daje mi średnio 11.6k netto :D
Sama podwyżka wiąże się również z awansem tytularnym ale tymi samymi obowiązkami. Mierzyłem w połowę tego ale chyba byłem wystarczająco przekonujący.

Papierami nie rzucałem tylko argumentami, które sama wcześniej przytoczyła przełożona.

Fantastycznie się czuję teraz, uwielbiam moją pracę i ludzi, z którymi pracuję a teraz jeszcze to.

W najbliższych dniach przygotuję swoją historię podwyżek w formie tabelkowej od startu ~7 lat temu z poziomu 2k.

Jak widać #chwalesie #programista15k #zarobki

Wołam z ostatniego wpisu:
@jurek-gagarin @kijanka23 @yo123
  • 102
  • Odpowiedz
  • 0
@matwes ciekawe rozwiązanie z L4 na B2B. O ile urlopu wiem, że można wynegocjować (zazwyczaj 20 a nie 26) dni to o L4 nie słyszałem. W tym wypadku masz bardzo fajną umowę :) 40 lat i na swoim to luksus w naszym kraju bez pomocy rodziny. Życzę 5 lat krótszej spłaty :D
  • Odpowiedz
  • 0
@matwes nofluff jest wg. mnie dobre dla osób z doświadczeniem, ponieważ stawki tam oferowane to najlepsze oferty z rynku(w końcu nie ukrywają stawek). Ale zgadzam się, że można tak rozpoznać gdzie można ile zarobić z doświadczeniem. Proste Pracuj.pl jest dobrym wykładnikiem ilości ofert w zależności od stażu. Ale to tylko moja opinia ;)

@Thexil .NET (C#)
  • Odpowiedz
  • 0
@pur3pwnage: Napisz jakich argumentów używałeś.

@GrzegorzPorada
- samodzielność
- dogłębna znajomość naszych systemów na poziomie programistycznym
- szybkie i sprawne działanie w sytuacjach kryzysowych
- oraz kwestia płacy poniżej rynku lokalnego
  • Odpowiedz
@Hannahalla: dziekuje, ale ja nie rozpatruje czy on mowi prawde czy nie, tylko sie dziwie czemu od razu musi byc zgryzliwy
i nigdy nie chce mi sie sprawdzac poprzednich wpisow
i nie obchodzi mnie tez za bardzo czy mi wierzy czy nie, nie mam absolutnie zadnych powodow dla ktorych mialbym klamac, wielokrotnie namawialem mikrow na wyjazd zagranice i podsylalem oferty za podobne stawki o jakich pisze wyzej. nikt sie jakos nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Niebadzlosiem zarabiam na rękę teraz tyle co w rok pierwszej wypłaty więc skala może być większa. Krotność w zależności od branży można zniwelować ale też ceny mieszkań tam gdzie najpierw pracowałem były X4 mniejsze :]

@Mehrmantraut chwaliłem się pierwszą wypłatą bliską najniższej bo chwalić się można z czegoś co sprawia przyjemność :) przechwalać można się za to licytując się. Gratki :)
@KondominiumKatoSocjalistyczne nie, 2.5 w tej firmie. 3 pracodawca w ~7 lat.
  • Odpowiedz