Wpis z mikrobloga

Ależ to musi być porażka rodzicielska, chuchasz, dmuchasz a tu CYK! 18 lat i dzieciak rujnuje wizję rodziców. xD


@xHaustedd: ten artykuł był już na wykopie, a matka powiedziala, że szanuje decyzję syna i cieszy się że ma odwagę zrobić to w co wierzy nawet jeśli jest to niezgodne z jej przekonaniami ( ͡° ͜ʖ ͡°) także ten... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xHaustedd: ale na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski? XD ja wiem że na wykop.pl wykopki do ostatniej kropli krwi biją się na najbardziej #!$%@? argumenty, ale w prawdziwym życiu ludzie potrafią szanować nawzajem swoje decyzje i różnice w zdaniu
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Na podstawie takiej, że wyobraziłem sobie, że to ja jestem tym rodzicem. Już nie płyń w ten mistyczny wykop.pl. Gdybym wychowywał dziecko zgodnie ze swoją ideologią, a to w dniu 18 urodzin pokazałoby mi takiego wała i zaczęło inne życie, to z dużą dozą prawdopodobieństwa miałbym żal i duży ból dupy. Szanowanie jego decyzji nie wyklucza ogromnego bólu w związku z porażką rodzicielską, gdyż tym to jest. Więc nie
  • Odpowiedz