Wpis z mikrobloga

  • 0
@Sweet_acc_pr0sa Siedź na fejsie i olewaj przydzielone Ci obowiązki wpływając negatywnie na prace innych. Usłysz od właściciela 11-osobowej firmy, że trzeba mieć do pracowników szacunek. XD Weź idź zarządzaj tą swoją firemką, ok. XD
  • Odpowiedz
@Millhaven: widze ze dziewczynko nie rozrozniasz siedzenia na fejsiena wykonywania swojej pracy, czy wykracza poza twoje pojmowanie wszwchswiata takie pojecie jak wielozadaniowosc, i najwazniejsze, ze jezeli pracownik skończył powierzone mu zadania to moze miec czas dla siebie

czy jestes jakims korpo managerem nizszego szczebla? bo tak sie zachowujesz xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Sweet_acc_pr0sa Ty zaczniesz czytać czy będziesz czytać tak jak chcesz, chłopczyku? Taaaak, dokładnie. Jestem tylko koordynatorką. Ale wiesz co, tak patrzę, że jeśli nawet Tobie się udaje władać 11-OSOBOWĄ firmą, to przede mną świetlana przyszłość. :)
  • Odpowiedz
@Millhaven: Mam się ubrać na czarno i założyć beret bo mam 50 lat? Powiedz mi więcej mądrych słów o życiu a odnajdę wiarę w młodzież. Śmiało! Praca w perfumerii? Serio? Taki masz plan na życie?
  • Odpowiedz
  • 0
@mr_hammerer Nie ja jestem osobą decyzyjną, ale w sumie trochę przykro, że nie mogę zbyt wiele dobrego o jego pracy powiedzieć. Bo głupi on nie jest, ale nie zależy mu na niczym w moim odczuciu.
  • Odpowiedz