Wpis z mikrobloga

@Sweet_acc_pr0sa I co w związku z tym? To Twoje życiowe osiągnięcie, TWÓJ MAJESTAT? Jesteś autorem jakieś przewrotnej koncepcji, w której siedzenie na fejsie wzmaga koncentrację i taką typową uczciwość ludzką? Bo nie wiem.
@Millhaven: Ale w firmach jest foch. Dziewuszka idzie na macierzyńskie, emeryturę to kobiety robią zrzutkę dla nowej mamy i emerytki, kolega ma wcześniaka to nie ma nic, cisza w firmie a mam 100zł przygotowane na biurku na niego ale kobiety nie zbierają na takie przypadki. Logika kobiet w praktyce.
@Sweet_acc_pr0sa Siedź na fejsie i olewaj przydzielone Ci obowiązki wpływając negatywnie na prace innych. Usłysz od właściciela 11-osobowej firmy, że trzeba mieć do pracowników szacunek. XD Weź idź zarządzaj tą swoją firemką, ok. XD
@Millhaven: widze ze dziewczynko nie rozrozniasz siedzenia na fejsiena wykonywania swojej pracy, czy wykracza poza twoje pojmowanie wszwchswiata takie pojecie jak wielozadaniowosc, i najwazniejsze, ze jezeli pracownik skończył powierzone mu zadania to moze miec czas dla siebie

czy jestes jakims korpo managerem nizszego szczebla? bo tak sie zachowujesz xD
@Sweet_acc_pr0sa Ty zaczniesz czytać czy będziesz czytać tak jak chcesz, chłopczyku? Taaaak, dokładnie. Jestem tylko koordynatorką. Ale wiesz co, tak patrzę, że jeśli nawet Tobie się udaje władać 11-OSOBOWĄ firmą, to przede mną świetlana przyszłość. :)