Wpis z mikrobloga

Polecam 25-minutową orkę redaktora Zaborskiego po towarzyszce Sylwi Spurek - "ekspertce" partii Wiosna.

Spurek: zawsze byłam merytorystką i ekspertką....
...
Zaborski: kto jeśli będziecie rządzić będzie powoływał radę nadzorczą telewizji publicznej?
Spurek: yyyy...eee....yyy.... nie wiem
Zaborski: to ja pani powiem bo przeczytałem wasz program
#4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #polityka
g.....i - Polecam 25-minutową orkę redaktora Zaborskiego po towarzyszce Sylwi Spurek ...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grucki: cytując komentarz, pani jest jak ślepy na egzaminie na prawko - nie widzi przeszkód. Niesamowite dno, minimum konkretów, maksimum populistycznych frazesów. Jedyne, co potrafi, to odmieniać końcówki na rzeczownikach, żeby pasowały i do rodzaju żeńskiego, i do męskiego. Poza tym - dno. Pasuje do Wiosny idealnie.
  • Odpowiedz
@grucki: ale też ona przyznała na początku rozmowy, że w pracach nad programem nie uczestniczyła i zajmuje się nim dopiero od dziś. Więc trochę nie fair jest wytykanie jej nieznajomości szczegółów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@grucki: Jeśli tak wygląda zaplecze Wiosny to szczerze im życzę mniej niż 5 % w wyborach. Idiotów mamy już sporo w sejmie.

@CaveoPoland: nawet jeśli byliby bardziej kompetentni to i tak im życzę takie <5% socjalistów mamy aż nadto :/
  • Odpowiedz