Wpis z mikrobloga

„Aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych”
Szanowni Państwo kochani moi. Nadszedł w dzień, w którym możemy zjednoczyć się w słusznej sprawie. Zanim jednak zwątpicie przeczytajcie proszę moje wypociny.
Budujemy tutaj wspaniałą społeczność koneserów patologii. Podczas mojej obecności na patotagach poznałem wielu wspaniałych ludzi z takim samym poczuciem humoru i świetnie bawiłem się czytając wasze wpisy. Nie muszę chyba nikomu mówić, że wielokrotnie śmiałem się do łez a mirko było moim drugim domem.
Dożyliśmy czasów, w których Daniel Zwierzyński zamiast trzymać z nami sztamę pluje nam prosty w twarz i nie możemy udawać, że to deszcz. Czas raz na zawsze rozliczyć się z przeszłością i skończyć z używaniem tagu #danielmagical.
Brzmi strasznie prawda?
Na me usta same nasuwają się słowa wielkiego artysty Ryszarda Andrzejewskiego „ i nie zmienia się nic” dokładnie tak. Wszystko zostaje po staremu ale #danielmagical na zawsze zniknie z naszego życia.
Proszę wszystkie osoby, które chcą brać czynny udział w rewolucji i wprowadzić nowe porządki o plusowanie tego wpisu. Osoby, które zaplusują będą wołane na kolejnych etapach rewolucji.

#patostreamy
#danielmagical
#antydaniel
#malyszofficial
#malyszstream
Pobierz wonsztibijski - „Aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych”
Szanowni Pa...
źródło: comment_BhZt02eEqihJeuvxf542vpemtOxfajaq.jpg
  • 24