Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ja rozumiem że wy wszyscy uwielbiacie cyber Mariana i kochacie wszystkie jego pomysły ale odkąd chodzę na Wisłę a jest to już dziesięć lat, tak ten mecz był największą stypa. Jeśli 150 ludzi z Pogoni było w stanie przez 80 minut przekrzyczec 17 k ludzi a wy to nazywacie mega atmosferą to ja nie mam pytań #wislakrakow
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@matti1231: czy ty nie rozumiesz że trzeba się pozbyć patologii do końca? Co którzy krzyczeli i robili atmosferę i nie byli związani z sharksami, wrócą. Ale dopiero gdy zrozumieją, to co cała reszta kibiców już rozumie
  • Odpowiedz
  • 21
@matti1231 trudno, jako kibic Wisły (nim nie jestem), nie uwielbiać kogoś kto z wlasnej woli uratował ten klub od degradacji. I trzeba mieć coś dziwnego z głową żeby uważać że gorszy jest mecz bez "fanatycznego" dopingu niż normalny klub bez powiązań z gangsterami
  • Odpowiedz
@matti1231: ty chyba nie byłeś na "bojkocie" skwk jakiś czas temu, gdy można było dostać bęcki za bycie łamistrajkiem i chodzenie na mecz. wtedy była większa stypa, bo było po kilka tysięcy osób na meczu.

śmieszne, że każda "stypa" jest powiązana z fochem ultrasów
  • Odpowiedz