Wpis z mikrobloga

Polecam ten wątek, typiara ma faceta 195cm i dziwi się swojej koleżance, że sama nie chce niskiego i ma czelność mieć wymagania. To co ty #!$%@? jesteś jakiegoś lepszego sortu że możesz mieć wymagania, a ona jest gorszego i według ciebie nie powinna mieć?
Hipokryzja lvl 1000
#przegryw
https://www.wykop.pl/wpis/39355795/czasami-rozwala-mnie-logikarozowychpaskow-mam-kole/
@Szeptusza
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ameryczka: skończ dziewczyno, bo sie mylisz XDDD ja nikogo nie odrzucam tylko z powodu wzrostu. Po za tym ja mam swojego niebieskiego od 3 lat, więc jakie to ma znaczenie jakie ja mam wymagania? ;v
@dleifteh: przesadzal z zadroscia.
  • Odpowiedz
@ameryczka: Mylisz sie z tym, że ja gardze niskimi facetami. Mysle, że nie masz pojęcia jak to jest być z facetem 173 mając 183 i jakie oburzenie społeczne to powoduje. Koleżanka ma 163 wzrostu i bycie z niebieskim mającym 175 jest NORMALNE. Po za tym skoro mam niebieskiego 195 to po co mam na sile szukac niebieskiego 175? xd Tylko po to zeby udowodnic komus, ze nie mam wysokich wymagan?
  • Odpowiedz
@ameryczka: jakiej ukrytej pogardy? Jesli wszedzie bedziesz dostrzegać znamiona teorii spiskowych to daleko nie zajdziesz. ¯\_(ツ)_/¯. Wytłumacze Ci o czym był post, który wcześniej napisałam, bo chyba masz problemy z dedukcją. W skrócie było to o koleżance, która płacze, że nie ma chłopaka odrzucając po drodzę dziesiątki zainteresowanych mając w głowie ideał wysokiego przystojnego chada. Ja mam chłopaka, bo nie wybrzydzałam a przez cale zycie zainteresowanych moją osobą moglabym policzyc
  • Odpowiedz