Wpis z mikrobloga

@dleifteh: jak dla mnie to mógłby być i równy ze mną, ale akurat żaden taki mnie wtedy nie podrywał. ¯\_(ツ)_/¯. Nie mam ciśnienia na wyższego i nie rozumiem tych tendencji.
  • Odpowiedz
@dleifteh: A z jakim mam być? 175? Myślisz, że niżsi do mnie zagadują? On powiedział, że nie lubi niskich dziewczyn, więc widocznie dlatego do mnie zagadał. A żaden inny się mną nie interesował w tamtym okresie.
  • Odpowiedz
dla mnie 195 to jak dla niej 175 inteligencie Ty. xd

@chrystusie: @Szeptusza: Czy wy naprawdę myślicie że jesteście takimi nadludźmi że zaginacie czasoprzestrzeń? Że wzrost to jest wartość względna zależna od obserwatora? A jak wsiadasz do 4 metrowego samochodu to dla karzełka to jest jak 5 metrów? XDDDDD

dla mnie 195 to jak dla niej 175 inteligencie Ty. xd

I co z tego, każdy może mieć wymagania
  • Odpowiedz
A to coś niewyobrażalnego dla ciebie jest? XD


@ameryczka: w tamtym wpisie pisała że dziwi się laskom że szukają wyższego/wysokiego, jak widać 175 jednak dla opki to za mało.

Ale pewnie zaraz napisze, że niżsi typki do niej nie zagadali...
  • Odpowiedz
Ale jesli was tak interesuje moje zycie to kiedys bylam z niebieskim 173, którego poznałam przez internet ;). I mi ten zwiazek nie przeszkadzal, ale przeszkadzal wszystkim w moim otoczeniu. Głupich docinek i dziwnych spojrzen nie zlicze.
@ameryczka: @dleifteh: o co macie ból pupy? Ja nie napisalam tamtego postu zeby sie posmiac z kolezanki tylko serio bym chciala żeby sobie kogos znalazla.
  • Odpowiedz