Wpis z mikrobloga

@bauwan: Takie logowanie jest przy weryfikacji dwuetapowej jak się logujesz z PS3 np.

Żeby taka wiadomość ci przyszła ktoś musiał spróbować się zalogować, więc ja bym zmienił hasło na wszelki wypadek.
@e-w-a: jedyna osoba, która mogłaby znać (a na pewno nie pamięta) to kumpel, z którym dzielę gry, więc hakujo ( _)
@Kakaladze: a człowiekowi by się wydawało, że z 2-stopniową weryfikacją jest bezpieczny
@bauwan: W zasadzie jesteś, to była próba logowania, nikt ci jeszcze na konto nie wszedł. Po prostu PS3 ma jakoś dziwnie zaimplementowany system 2-stopniowej weryfikacji i coś tam jeszcze się robi przez przeglądarkę. Dawno się logowałem to nie pamiętam.

Generalnie z serwerami SONY jest dziwnie, pierwszy raz w życiu ktoś mi chciał wejść na konto właśnie playstation, kiedy nigdy nie miałem włamania na żadne inne konto w sieci. Aż zacząłem się
@Kakaladze: ja mam tylko PS4, a pierwszy (i jedyny) raz weszli mi na konto już po 2 dniach od uruchomienia konsoli, bo wtedy jeszcze nie ustawiłem 2FA XD ale hasło już zmienione, generator LastPassa powinien zrobić robotę