Wpis z mikrobloga

Ofiara molestowania: oprawcy w mundurach nie ponoszą konsekwencji - czyli 'kapral Anna' wychodzi z cienia
Nazywam się Karolina Marchlewska. Rok temu powiedziałam głośno o molestowaniu i mobbingu, których doświadczyłam w Żandarmerii Wojskowej. Wtedy wystąpiłam anonimowo, jako kapral Anna. Bałam się społecznego napiętnowania. Teraz nie mam już nic do stracenia. Dlatego, w imieniu swoim i wszystkich kobiet żołnierzy opowiem, co działo się potem i jak wygląda schemat niszczenia mnie przez wojskowy wymiar sprawiedliwości.
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/ofiara-molestowania-oprawcy-w-mundurach-nie-ponosza-konsekwencji/kmx0xwn

Było też pewne znalezisko, natomiast nie wzbudziło odpowiedniego zainteresowania.

#neuropa #wojsko #polska #zandarmeriawojskowa #zw #prawo
BaronAlvon_PuciPusia - Ofiara molestowania: oprawcy w mundurach nie ponoszą konsekwen...

źródło: comment_igXk1wknA4AE9UQAqw87rnkbQq5wSqGK.jpg

Pobierz
  • 157
@Reezu: @megawatt: wiecie co macie wspolnego z wojskiem? nic. nie dosc ze wasz jedyny kontakt z nim to byla komisja wojskowa i ogladanie szeregowca ryana to jeszcze w jakis sposob sie wypowiadacie na ten temat. nie dosc ze baby sa drozsze w utrzymaniu niz chlopy to w dodatku mniej efektywne. w razie jakichkolwiek walk zbrojnych bys zadnej na froncie nie zobaczyl bo 99% z nich tam sie wcale nie nadaje.
@Smjiq6968

O nie, dwie K O B I E T Y ukończyły szkolenia Rangersów w Ameryce, spokojnie, to było 4 LATA temu (masz w źródle artykuł)

Norwegia ma oddział złożony tylko z kobiet, coooo?

"Jak donosi portal Foreing Affairs, Norwegia to jedyny kraj w którym działa jednostka specjalna „Jegertroppen” złożona wyłącznie z kobiet.

Z publikacji portalu Foreing Affairs dowiadujemy się o historii zaledwie 20-letniej kobiety o imieniu Tora, która pewnego dnia otrzymała
Reezu - @Smjiq6968

O nie, dwie K O B I E T Y ukończyły szkolenia Rangersów w Ameryce...

źródło: comment_oeLNjYmxUJltslFcp0aEsGhklCBrDja6.jpg

Pobierz
@Reezu Juz ci wytlumacze lopatologicznie dlaczego nie powinno byc kobiet w wojsku. Faceci tak mają, że na wojnie z "bialorycerstwa" starają się za bardzo pomoc kobiecie nawet, gdy zagrazaloby to wiekszej ilosci ludzi. Po drugie wiadomo, że kobieta jest slabsza fizycznie (znajdziemy troche wyjątkow) i stabilnie emocjonalnie rowniez nie są. Teraz do wojska idą kobiety przedewszystim tylko dla pieniedzy i prestiżu. Nawet ta na zdjeciu ma tone tapety. Bylem w wojsku to
@Matti28 Kobiety idą do wojska dla PIENIĘDZY i PRESTIŻU? XDDDDD AHHAHAHAHAHAHA

Żołnierz też zaryzykuje zagrożeniem dla większej ilości osób jak będzie mógł uratować najlepszego przyjaciela, tak działa natura.

Rzucę stwierdzeniem że całkiem spora ilość ludzi jest słabsza fizycznie od kobiet, bo nie chodzi na siłownię, nie uprawia sportu, tylko chodzi do fastfoodow.

Kobiety mają silniejszą psychikę od mężczyzn i nie są wcale takie niestabilne emocjonalnie, mówią o tym i badania, i współczynnik
@Matti28 3k brutto + dodatki?

Zarobki w Lidlu
W Lidlu od 2019 podwyżki. Pracownicy Lidla zarabiają od 2800 zł do 3550 zł brutto, czyli o 250 zł więcej niż przed rokiem. 

Wcześniej od 1 marca 2017 roku sieć oferuje nowo zatrudnionym pracownikom od 2550 do 3300 zł brutto w zależności od lokalizacji sklepu. Po dwóch latach zarobki te jednak wzrastają. Wtedy pracownik obsługujący kasę może liczyć nawet na 3000 do 3800 zł
@ReezuI Kobiety popelniają mniej samobojstw, bo mają w zyciu latwiej i emocjonalnie wiekszosc ma #!$%@? na związek, ktory sie rozpadnie, bo zaraz sobie znajdą kolejnego idiote (a jezeli mają dziecko to i tak sąd przyzna opieke nad dzieckiem matce). Bezpodstawne i w wiekszosci falszywe oskarzenia o gwalt czy molestowanie. W dzisiejszych czasach facet ma byc od wszystkiego, zarabiac duzo, donrze wygladac i miec +190cm wzrostu. Wielu facetow nie wytrzumuje presjii wywartej przez
@Matti28 Przepraszam, okłamałem Cię

Od 1 marca 2019 roku stawki płac w Lidlu ponownie wzrastają, tym razem średnio o ok. 9,2% w stosunku do poziomu wynagrodzeń z roku ubiegłego. Z początkiem marca pracownicy sklepów będą zarabiać od 3 100 zł brutto do 3 850 zł brutto na początku zatrudnienia. Już po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu – 3 250 zł brutto do 4 050 zł brutto, a po dwóch