Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieszkam z dziewczyną od 5 lat i powiem wam że chyba wolę mieszkać samemu. Moja dziewczyna to #typowyrozowypasek chociaż na początku wydawała się ogarnięta. Namawiam ją żeby coś ze sobą zaczęła robić ale zawsze kończy się tak samo. Czuję się jak ojciec samotnie wychowujący sześciolatkę, bankomat i szofer w jednym. Wiem ze jest to raczej dobra dziewczyna dlatego nie umiałbym chyba jej zostawić ale obecna sytuacja mnie dobija, bo strasznie mnie to blokuje. Ona nie ma żadnego hobby żeby mogła się czymś zająć tak żeby dała mi kilka godzin wytrchnienia na zrobienie swoich rzeczy BEZ jej udziału. Pracuje w gownorobocie co powoduje ze nie ma na nic pieniędzy w efekcie albo ja zasponsoruję jakieś wyjście albo siedzi w domu i robi tylko burdel (,)

#gorzkiezale #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 13
OP: @S___T: okej, wiem że na pewno będzie chętna ale dlaczego to ja zawsze muszę zabawiać drugą stronę i coś wymyślać :/
@po1980: nie wiem czy bym umiał, raczej bym tego nie chciał. Wierzę że to tylko przejściowe jest.
@bezbekpol: prawda, na początku naszej znajomości to mnie właśnie w niej ujęło że potrafiła dać coś od siebie, coś zapropnować albo wymyślić i było fajnie.
@Piotero1: jedno nie
Nie ma czegoś takiego jak przejściowy stan. Takie osoby się nie zmieniaja. Odejdź i bądź fair. Przecież naprawdę nie chcesz być z taką dziewczyna. Im wcz śmiej tym lepiej szybciej sobie każdy życie ułoży.
@AnonimoweMirkoWyznania: wyklucza. Albo ktos jest najlepszy na swiecie i ma drobne wasy na ktore w sumie nie zwracasz uwgai i ci pasuja albo nie chcesz tego kogos i tyle. Nie ma nic pomiedzy. Skoro tobie vos w niej nie pasuje to jak to sobie wyobrazasz? Ona ma zmieniac cos co wg niej jest dobre? Przeciez wiadomo ze nie zmieni.
KrowawKropkiBordo: Porozmawiaj z Nią, tylko na poważnie. Czasem trudno jest rozmawiać lub uzyskać informacje, ale warto spróbować. Spróbujcie razem przeanalizować Waszą sytuację, Wasze punkty widzenia na to co się dzieje, skonfrontujcie je ze sobą. Możesz spróbować zrobić listę Jej wad i zalet, czy tego co Ci przeszkadza, a następnie z Nią porozmawiaj. A jak masz wątpliwości to wyobraź sobie życie bez Niej, co byś czuł, albo jak Ją stracisz/odejdzie/pozna kogoś innego,