Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mapache: ale będzie #!$%@? Meksyk xD gówno będzie się walało wszędzie. Najlepiej poczekać do zimy jak zamarznie, wtedy odchodzi cały placek (sprawdzone info)... Ale zachowaj te informacje dla siebie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@mapache: Jeśli raz zbudują tam gniazdo, to będą się lęgły w tym miejscu do końca życia. Zdarzały się ewakuacje budynków spowodowane zarazkami, które przeniosły w ogromnych ilościach gówna te ptaki.
W zeszłym roku w ciągu weekendu zbudowały gniazdo na moim balkonie i zniosły jajko. Z ciężkim sercem, ale #!$%@?łem do śmieci.
Jedyny problem jaki kiedykolwiek z nimi był, to kiedyś jeden na pełnej #!$%@? walnal nam w okno o świcie, bo chyba nie ogarnął, że jest szyba.


@Nebuchadnezzar: XDDDDDDDDDDD zawsze mnie to bawi, u mnie jak kot był mały to nie ogarnął co to są drzwi i wyrżnął w zamknięte jak się bawił bo myślał że jest przejście a było po zmroku
@cotusieodjanie: Synogarlice tak mają. Zakładają gniazda w różnych gówno-miejscówkach. U mnie też próbowały kiedyś na oknie, ale zrzucałem patyki tak długo aż się w końcu poddały, bo to nie miało siły się utrzymać i tak. Teraz ta sama para robi gniazdo na pobliskim drzewie.
@Analitykzbozejlaski1_-: Niektóre można, inne cię dziobną albo #!$%@?ą skrzydłem jak spróbujesz - sprawdzone na własnej skórze.
WaveCreator - @cotusieodjanie: Synogarlice tak mają. Zakładają gniazda w różnych gówn...

źródło: comment_DIVEHqsjpdP7QhazLcR5apBpi3gDgNCU.jpg

Pobierz