Wpis z mikrobloga

@AnaliaOdtylia raczej nie wniesie...
kiedyś oglądałem p.Jacka jak gadał o samolotach i o korpo całkiem miły gość... Potem jak były bezdomni mnie przestał interesować jego kanał... Nie rozumiem takiego faktu że dali się wykorzystać i to ich robiłem no takie życie więc ten płacz typu Olka to całkiem dziwna bzdura wiedział na co się piszę....
@Pawel1342:
TL/DR Kierownik nie jest złem wcielonym, ale jego działania są szkodliwe

Moim zdaniem to, że Jacek buduje swoją popularność na pokazywaniu w bardzo obcesowy sposób krzywdy nieporadnych ludzi świadczy o tym, że zbyt miły jednak nie jest. Ja trafiłam na jego kanał z polecenia, kiedy wstawiał pierwsze wywiady z bezdomnymi, i podobało mi się to, co pokazywał. Nie kierował się wtedy na wybawiciela, nie mówił o kanale jako o biznesie,
@AnaliaOdtylia niestety ciężko mi się odnieść do twojego wpisu z powodu braku oglądania p.Jacka filmów z bezdomnymi jakoś jestem osobą co nie interesuje się losem innych... To co robi to może i zle ale nie zmienia faktu że wie co robi i na na tym zysk ...
@AnaliaOdtylia: On ma zasięgi? No może, gimbazy wszystkich krajów, łączcie się! :)
Gość cierpi na słowotok, jakby z tego chcieć coś wycisnąć to wielkie G zostanie - jestem za a nawet przeciw, a tak w ogóle to wy zdecydujcie :) pieprzenie dla fejmu, szkoda czasu.
@Niedozdarcia: ma prawie 150 tysięcy subskrypcji, więc jakiśtam zasięg ma. Nie śledzę bacznie co robi, widziałam raptem kilka jego filmów i odnoszę wrażenie, że na aktualnie dość żałosnej polskiej scenie commentary prezentuje się nieźle. Napisałam przecież, że podszedł do sprawy powierzchownie, ale lepsze to niż nic.
@AnaliaOdtylia: Mam podobne odczucia. Dodatkowo - jego ignorancja, niewiedza i brak pokory, by uznać tę niewiedzę, może być stokroć bardziej szkodliwa, niż ta pomoc. Przykładowo: fajnie, że pomógł znaleźć Magdzie i Jankowi pracę. Że ich zawozi, odwozi. Oni w tej kwestii są dosyć nieporadni i nie znaleźliby sami pracy. To co dla nas wydaje się proste, dla nich wcale być nie musi. I ok. Następnie to dobre wrażenie psuje swoimi -