Wpis z mikrobloga

@Voidowski:
Szanowny Panie,

Pan tak mówi, bo Pan zazdrości Panu @rales, że ten Pan się potrafił przygotować do matury i dostał się na wymarzoną uczelnię w trybie dziennym, nie musząc płacić za swoją edukację, a Panu nie chciało się przyłożyć porządnie do tego egzaminu, i teraz musi Pan sam zarobić pieniądze, by edukować się na wątpliwej jakości studiach zaocznych na prywatnej uczelni, gdzie jak powszechnie wiadomo, dyplom się
  • Odpowiedz
@Voidowski:
Szanowny Panie,

tak, zarabianie jest jednym z celów, jednakże żeby zarabiać więcej, można zdobyć dyplom magistra ze ścisłej dziedziny. Nic dziwnego, że Pan rzucił studia, skoro Pan się nie nadawał. Nie każdy musi studiować, ktoś musi zamiatać ulice...
Poza tym ten pogardliwy i chamski przytyk w moją stronę był niepotrzebny i jeszcze dobitniej pokazuje, że Pan nie ma racji. Nie dziwi mnie to, że taki chamski, wyzywający wszystkich wokoło osobnik nigdy nie będzie w stanie osiągnąć czegoś więcej w swoim życiu niż pracowanie fizycznie i spożywanie alkoholu przez większość swego nudnego
  • Odpowiedz
@Voidowski:
Szanowny Panie,

jedyny teatrzyk to tutaj Pan uprawia - wszystko Panu nie pasuje, nad wszystkimi się Pan wywyższa, jakby był Pan nie wiadomo kim. Szkoda czasu na Pański teatrzyk - widać, że Pan jest sfrustrowaną miernotą, która w sieci internetowej próbuje siebie kreować jako wielkiego znawcę, człowieka sukcesu, choć szkoda, że Pańska kreacja jest wybitnie nieudolnie prowadzona. Proszę przemyśleć swoje zachowanie oraz mnie przeprosić. Niech Pan się zapozna z
  • Odpowiedz
  • 1
@Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka a ja się nie zgodzę zupełnie. Zrezygnowałem po inżynierze, znalazłem fajną pracę, przez te ponad 1.5 roku co koledzy nadal studiowali ja zdobyłem 1.5 roku doświadczenia, dostałem 2 podwyżki, dużo się nauczyłem i oszczedzilem 20k PLN
  • Odpowiedz
dzienne studenciaki plusują.

Lamusy chodzące do pracy i płacące podatki na darmowe studia dla studenciaków scrollują dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rales: Mnie nie boli, że ktoś korzysta z tych studiów. Boli mnie natomiast ich poziom. Skoro jako kraj jesteśmy w topie najbardziej rozwiniętych, natomiast jeśli chodzi o uczelnie to wyprzedzają nas nawet kraje z II świata. Szkoda kasy.
  • Odpowiedz
@Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka
@rales
@uczony_intelektualny
@Voidowski
Niczego w życiu tak nie żałuję jak pójścia na studia dzienne. Byłbym 5 lat do przodu. I tak skończyło się to tym że po 8 latach zrobiłem 2 magisterkę a teraz poszedłem na podyplomowe. Prawdopodobnie przez to że żona na macierzyńskim uda mi się w końcu dogonić jej zarobki. Kiedy ja kończyłem studia i wychodziłem na rynek pracy ona miała już 5 lat konkretnego
  • Odpowiedz