Wpis z mikrobloga

@mocny_kfas: Czy ja wiem? Sam przechodziłem grę na jednordzeniowym Athlonie 64 3000+ i 8800gt i gra chodziła całkiem nieźle :)

Ale najlepiej grało mi się na Xboxie 360
  • Odpowiedz
@bomba4: No nie wiem.... Nigdy nie skończyłem GTA IV, chociaż zaczynałem je dwa razy. W ubiegłym tygodniu pobrałem i zacząłem grać... Powiem szczerze, że jak na Thredrippera 1950x, 32 GB ramu i RTX 2080 to nie działa to jakoś uber... Już nie mówiąc o tym, że najlepiej ustawić na max 60 klatek, bo inaczej dzieją się cuda w cutscenkach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 245
@mocny_kfas: mechanika w grze była najlepsza w całej serii. Kompletnie nie rozumiem dlaczego zdecydowali się na zmianę silnika w GTA V
  • Odpowiedz
@mocny_kfas: Gra z patchem 1.0.4.0 chodziła już całkiem nieźle. Na jednojajowym CPU osiągałem płynne +30 klatek, na dwurdzeniowych Athlonach i Core2duo gra już naprawdę nieźle działała.
  • Odpowiedz
  • 38
@bomba4 zapomniałeś dodać tag #niepopularnaopinia
Mechanika w GTA5 to jakaś masakra, sam świat jest ciekawszy ale przez to że odczuwa się "kartonowość" piątej wersji jakoś nie wspominam jej za dobrze, no i GTA IV to pierwsza wersja jaką kupiłem zaraz po premierze
  • Odpowiedz
@mocny_kfas: co nie zmienia faktu że IV jest lepsza niż przereklamowane VC czy SA które sukces zawdzięczają temu że działały każdemu Sebie


@wysuszony: kek

Typowy temat gdzie zlecą się pececiarze. Gra z 2004 roku przereklamowana, bo sebkom się podobała, bo im w ogóle ruszyła, nie to co gra z 2008 roku, o której nie mieli pojęcia.

Ten poziom dyskusji i argumentacji. xD
  • Odpowiedz
@wysuszony: nie, nie zawdzięczają tylko temu swojego sukcesu. Stawiasz opinie jako tezę i sam sobie ja potwierdzasz jako prawdę objawioną, co za koleś XD. San Andreas i Vice City swój sukces osiągnęły dzięki klimatowi który oddawały tj. osadzeniu w charakterystycznych czasach oraz doskonałemu soundtrackowi. Najlepszemu w historii GTA.
  • Odpowiedz