Wpis z mikrobloga

Fortnite pierdyknie tylko nie ma jeszcze godnego następcy. Gra ma zbyt wysoki próg wejścia, po dodaniu bonusu do życia/shielda za fraga większość graczy grających powiedzmy średnio 2h dziennie jest w dupie bo spoceni gracze mają non stop full hp i inni wyglądają dla nich jak free loot, już nie uświadczysz w grze zwykłego gościa który wygrywa solo z dwoma killami. Gra jest totalnie nieatrakcyjna dla przeciętnego gracza bo nie ma już cienia szansy na wygraną. Nowy battle pass nie powala, tak mapa oczywiście spora zmiana i to się może podobać ale skiny w tym sezonie bardzo słabo i wszysko sprowadza się do robienia tych samych zadań w trybach typu 50/50 czy 20v20dm bo solo już dawno zdominowane przez ttv i wyścig byle więcej fragów natrzaskać. Gra w której 100 osób leci na wyspę z czego cztery mają póżniej po 15 fragów wycinając większość to nieporozumienie i jeśli epic nie wprowadzi dobrego systemu rang a na scene wkroczy dobry br (na pewno nie od EA games) to to będzie koniec tej gry. Opisuję to co widzę przez ponad rok grania w tą grę, jeśli nie masz na nią 6-12h dziennie to na solo nie masz czego szukać, umiem zrobić te 5 fragów ale później wpada ktoś z kim 'walka' trwa kilka sekund i jest po tobie. Przepaść między przeciętnymi graczami a tymi rypiącymi 10h na dzień jest ogromna i to głównie przez mechanikę gry bo w budowaniu i edycji można się szkolić praktycznie w nieskończoność. #fortnite
  • 10
@Areooo51: Z apex już masa graczy ma problemy (crashe) jest na source engine od valve (dla przypomnienia EA ma swój frostbite) Teraz jadą na fali bo jest fajny movement i wszystkie plusy tego silnika, hajs się zgadza, mieli czas przygotować grę bo nikt nawet nie wiedział że powstaje, teraz będzie trzeba ją utrzymywać i rozwijać.
@TroyaFlight: Ale wiesz, że skiny to kwestia gustu ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Gram od początku, z przerwami większymi i mniejszymi. Co prawda częściej duo/składy, ale solo też się zdarza. Mam najlepsze staty ze składu z którym gram(żeby nie było, że mam podbite staty bo gram z kozakami). Buduję średnio, może nawet gorzej. Grając z głową, nie latając na pierwszą lokację, mam obecnie 20% lifetime wr i 3kd,
@Ghostur: nie latam nigdy na najbardziej zatłoczone lokacje bo tam jest rzeźnia jak w każdym br i potrzebujesz więcej szczęścia niż skilla to wiem, ale chyba nie grałeś ostatnio na solo co tam się wyprawia teraz zwłaszcza po patchu. Są ludzie z którymi nie możesz w żadnym stopniu konkurować, przelatują po tobie i idą dalej. Wejdź kiedyś na twitch i poszukaj jak ttv grają solo squad i wygrywają mapę to jest
@Artok: Widzisz mnie niedawno w squad załatwił gość który chodził za nami solo przez dobre 20 minut chowając się za drzewami(sprawdziłem na powtórce) i wygrał w ten sposób mecz z 1 fragiem, wyjątek potwierdza regułe. Kiedy ostatnio Ci się to zdarzyło poza wczoraj, no właśnie
@TroyaFlight: aktualnie jest rzeźnia.
Gram jedynie naparzankę i w pc pool rozwalają mnie aż miło.
Zacząłem grać na kontrolerze i nawet nie budując idzie lepiej.
Nie muszę pisać że na kontrolerze 2 strzały z taktycznej i gość leży a na myszce 3x30dmg i ja schodzę na jeden.
@TroyaFlight: Żaden nowy batle rojal nie przebije fortnajta, bo tu główną siłą napędową są dzieci (które są ogromnym źródłem graczy), chyba że też do tego typu widzów a z czym idzie graczy nowy tytuł by miał trafiać. Większość casualowych graczy, którzy chcieli by coś pograć, a jednak jest za ciężko bez rankedów już dawno odeszła, a gra nadal ma się dobrze, bo 12 latków nie obchodzą śmierci na starcie co mecz,