Wpis z mikrobloga

I co tam? Wiadomo co u #danielmagical ? Jakieś info? Czy nadal nie wiadomo co z rozprawą, jak się ma Margaretka? Za co oni wgl teraz żyją? Kiedy wielki powrót? Tyle pytań...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@marv0oo ale zaśmiecacie. Ja mam w dupie wszystkich innych, nie mam czasu oglądać jakiś księdzy czy innych malyszow. A spamujecie jak p------i. Zróbcie sobie własne tagi #malysz #ksiadz i nie używajcie tagów nie związanych z magicalem. Chce mieć tylko info o danielu A tu k---a ciągle jakoś ksiadz
  • Odpowiedz
  • 1
@marv0oo no tak, ale teraz mają swoje życie i tak kompletnie nie jest związany z Danielem. Nawet słowa o nim nie ma, a stale są komentowane wyczyny jego psiaków. Lepiej założyć oddzielne tagi, bo niektórych nie interesuje Jachimek, a jest tag stałe zalewany rzeczami z nim związanymi. A zero informacji o Danielu. A jak coś się pojawi to od razu ginie w morzu Jachimka i jakiegos Księdza.
  • Odpowiedz
  • 1
@marv0oo i właśnie to mnie niesamowicie denerwuje. Szczególnie teraz kiedy chciałabym wiedzieć o ewentualnych infirmacjach na temat dalszych losów Zwierzynskich, a pewnie połowa informacji mi uciekła zalana wpisami o innych patusach ://
  • Odpowiedz
@konsumatumest: nie ma nic nowego. Gruby nie siedzi, jest w domu obsrany przed całym światem i ma p--------e, paredziesiąt tysięcy za oszukiwanie US, 0 znajomych, kilka procesów sądowych
  • Odpowiedz