Wpis z mikrobloga

@ERrorMACro: Domyślam się, że mainujesz Ermaca (genious, i know xP ), no nie ma bata żeby go nie dodali w którymś kombat packu wcześniej czy później. Za bardzo lubiana postać. Poza nim liczę w DLCkach jeszcze na Reptaila, Kenshiego, Human Smoka/Triborga i Fujina a z takich dzikich strzałów to może Sheevę albo Kintaro:D bo na Goro chyba nie ma co liczyć biorąc pod uwagę jedną z aren...
Boon mówił w którymś z wywiadów, że postaci z poprzednich Kombat Packów nie pojawią się w kolejnych


@ERrorMACro: ale głupia zasada :/ Boon też mówił w którymś z wywiadów, że Kenshi to jedna z jego ulubionych postaci więc nie chce się wierzyć, że tak go oleją. W grze mobilnej Kenshi nawet zrobił kariere i dostał formę Elder God Kenshi:D

Moje dzikie marzenie to Rain, Havik i Hotaru


@ERrorMACro: jedynka możliwa
TwoWolves - > Boon mówił w którymś z wywiadów, że postaci z poprzednich Kombat Packów...

źródło: comment_rhz2pFnIheAqFTa7sZUiZovTbCZLJkQz.jpg

Pobierz
Na Reddicie padło kilka fajnych pomysłów, jak np. DLC fabularne, w którym Kenshi i Takeda ścigają Czerwonego Smoka.


@ERrorMACro: albo lepiej spin-off schodzoną bijatyka z co-op'em w stylu Shaolin Monks x_x chyba bym jebnął szpagat ze szczęścia xD

Co do Kombat Kids - mi nie przeszkadzają. Marka musi się rozwijać, więc to naturalne, że będą wprowadzać nowe (mniej lub bardziej udane) postaci.


@ERrorMACro: to ja nie cieerpie, w nienawiści do
@TwoWolves: Ja już rzygam tym Special Forces. Cała dziesiątka była na nich skupiona i znowu pchają to dziadostwo.

Dużo chętniej chciałbym zobaczyć odnowione postacie z 4-7, niektóre z nich miały całkiem spory potencjał. Fujin, Reiko, Havik - nie wiem czy ich się kiedykolwiek doczekam. Spora część postaci z 9 też byłaby lepszym wyborem. Stwory typu Drahmin, Moloch również są dla mnie dużo ciekawsze, niż widzieć kolejny raz generycznych wojowników pokroju Cassie
@Rv0000: nom, w większości się zgadzam chociaż Jaxa bym zostawił bo go lubię ale na temat nowego narybka SF mam podobne zdanie. Ogólnie wprowadzanie postaci typu syn/córka kogoś tam to pójscie na łatwiznę. Cassie to praktycznie Jonny Cage z cyckami, a Jaqui to Jax z cyckami xP
@TwoWolves: Tak, ten wątek dzieci to dla mnie największy strzał w stopę. Robi się z tego jakaś Moda na Sukces, a nie o to chodzi w gore bijatyce. To, że dalej to drążą mocno mnie irytuje.

Trochę mnie też zastanawia Johnny Cage. Ogólnie nawet podoba mi się ta nieco zabawniejsza wersja. Dziwi mnie jednak, że posiada trochę ciosów, które należą do Noob Saibata. Ten statysta, co łapie przeciwnika działa praktycznie identycznie
@Rv0000: Też jak zobaczyłem te ciosy z wykorzystaniem statysty zmartwiłem się, że teraz na bank nie dadzą Nooba bo to praktycznie kalka jego ruchów tylko mniej sensowna ( zwłaszcza głupio to wygląda gdy ktoś wykonuje ten ruch kilka razy podrząd:D wygląda jakby jakiś kolo robił kółka wokół walczących jakiś struś pędziwiatr:D z glutowatym klonem Nooba wyglądało to lepiej ). No ale Noob też jest w grze więc ciekawe jak to rozwiążą.