Wpis z mikrobloga

@Morenk4: jak nie lubisz dogrywanych śmiechów to oglądaj seriale bez np. always sunny in philadelphia, ale pewnie też coś Ci będzie nie pasowało.. po za tym trzeba to poczuć, tak samo jedni się zachwycają humorem w futuramie czy innym rick and morty, a inni nie widzą w tym nic specjalnego lub nawet żenadę
możesz też sprawdzić seriale z publicznością np.cheers czy undateable, tam nie ma chamskiego dogrywania śmiechu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jar3cki: Nigdy nie lubiłem: Beverly Hills 90210, Przyjaciół, Bundych i 13 posterunku. Pamiętam doskonale jak to leciało w TV i nie czuję żadnej nostalgii.
Nienawidze tego serialu z calego serca odkad pamietam, totalnie nie moje poczucie humoru, odpalilem 15 najsmieszniejszych momentow tego serialu na YT i zaden nie smieszy mnie w polowie choc tak jak czolowka Friendsow w wersji z Hitlerem czy nawet niektore wpisy na wykopie, nie mowiac o 4chanie. A od tego podlozonego smiechu co 5 sekund to mozna dostac totalnego #!$%@?.
@jar3cki: Ten serial był głupi też z tego powodu, że jak ktoś kiedyś zauważył nie odzwierciedlał realiów tamtych czasów. Tak nie zachowywali się, nie ubierali się itp. przeciętni nowojorczycy w wieku 20-30 w tamtych czasach. Oni tak naprawdę grali 40 latków, którzy jakimś cudem dojrzeli dekadę wcześniej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LotnyJerry:

Pokaż mi serial z lat 90, który go przebija humorem (wtedy dosyć oryginalnym humorem)


Seinfeld. Nie zmienia to faktu, że Friends to solidna produkcja (co nie znaczy, że uniwersalna)
Czy tylko ja uważam, że Friends to zupełnie słaby i nieśmieszny serial?

@jar3cki:
Pochwal się, jaki uważasz za śmieszniejszy? Tylko nie mów, że Kiepscy .....
Bo krytykowac zawsze najłatwiej )