Wpis z mikrobloga

Planuję zrobić rozbiórkę, jednak w związku z tym, że w ostatnim czasie dosyć dużo ich było na naszym wypoku, chce abyście to wy wybrali te pozycje do rozebrania (z mojej listy propozycji, ewentualnie coś dopisać). Chce wybrać tak z 5-7 (max) do rozbiórki, najbardziej mi zależy na tych wiosennych, letnich Atelier Cologne czy Guerlain emanującymi naturalnością, właśnie w związku z tym, że zaczyna się najlepszy okres dla nich.

Ponieważ jeszcze nic nie zamówiłem z poniższej listy, ceny są orientacyjne na podstawie krótkiego researchu (możliwe, że gdzieś jest taniej, albo cena się zmieni do czasu zakupu). (ml flakonu/cena z kw/cena za 1ml)
1. Gucci Pour Homme II (100ml/200/2,00)


2. Guerlain Aqua Allegroria Limon Verde (125/170/1,36)


3. Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca (125/190/1,52)


4. Atelier Cologne Grand Neroli (200/341/1,71)


5. Atelier Cologne Bergamote Soleil (200/337/1,69)


6. Bvlgari Black (75/136/1,77)


7. Loewe 7 Loewe (100/202/2,02)


8. Guerlain Heritage (100/210/2,1)


9. Rasasi Dhanal Oudh Nashwah (40/86/2,15) bez kw, odbiór w Notino


10. Bentley for Men Intense (100/118/1,18)


11. Michael Jordan Legend (100/79/0,79) bez kw, odbiór w Notino



Można dopisać jakiś zapach, jeżeli będzie ciekawy i zgarnie dużo plusów to dołączy do rozbiórki (do 3zł/ml)

Przesyłka 15zł (paczkomat+koperta), szkła 3zł (10,15,20,30ml), w związku z tym, że nie ma żadnych 6zł/ml to minimum 10ml będzie można wziąć.

Dodatkowo będę sprzedawał również gotowe dekanty, ponieważ albo ich nie zużyje albo kupię lub już kupiłem duży flakon.
Ceny takie jak kupowałem za ml minus ubytek (szkło jest wliczone)


Chciałbym w niedziele już wiedzieć czy są chętni i na co, tak aby zacząć zbiórkę, i do środy włącznie wszystko zamówić, tak aby od piątku lub następnego poniedziałku zacząć rozlewać i wysyłać :)


#perfumy #rozbiorka
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiktorek_pl: właśnie zobaczyłem ze pisałem do niego 24 grudnia, czyli już 3 miesiące próbuje go sprzedać, aż dziwne, 210zł czyli ~1,7/1ml, ja sam bym go wziął tylko 10ml- stąd te wahania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiktorek_pl: tak jak tobie pisałem w pw i tu napisze
Kiton z olx odpuszczamy, jest opcja kupna tylko nowego wypustu. Rozmyślam nad Bergamote Soul, dziś późnym wieczorem dodam post rozbiórkowy. Rasasi będą dwie flaszki łącznie 80ml.
  • Odpowiedz
@langigd wiem, na razie testera nie ma.
To moze Hermes Citron Noir? Według mnie to jeden z lepszych, ciekawych cytrusów na lato, ale w kategorii tych nieoczywistych, ciekawych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rusty25: szczerze mówiąc już widzę że będzie 8 butli i to bez bergamote soleil nad którym myślę wciąż bo ma dobre opinie ale budżet mnie ogranicza xD
  • Odpowiedz