Wpis z mikrobloga

Nie będzie tu szerzenia gejostwa - usłyszeli i zostali ciężko pobici we wrocławskim klubie Wesele

- Nie będzie się w naszym klubie szerzyć gejostwo - miał wykrzyczeć jeden z ochroniarzy wrocławskiego klubu Wesele do grupy przyjaciół, którzy świętowali tam urodziny. Według ich relacji, gdy ochrona zobaczyła, że dwóch z nich idzie pod rękę, zaatakowała ich i pobiła. Menedżer klubu zaprzecza.

Ale wsiurstwo w tym Wrocławiu XD
#neuropa #4konserwy #patologiazmiasta #patologiazewsi #wroclaw #gownowpis #zalesie #bekazpodludzi #bekazpisu #bekazkatoli #bekazprawakow
c.....u - Nie będzie tu szerzenia gejostwa - usłyszeli i zostali ciężko pobici we wro...

źródło: comment_NAPfLm6vjiEpkWamCynzSX2S09zqvFyf.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@czikapu: wiem ze cie nie obchodzi bo przeciez to nie twoje stado. ludzie dostaja #!$%@? za wszystko, jeden za to ze jest gejem, a drugi za to ze sie "gapil". mam dziwne, smutne wrazenie ze w glebi serca cieszysz sie z tego pobicia bo mozesz wyrzygac swoje zale jak to gejom w polszy zle.
  • Odpowiedz
ja z twojej strony widze szykanke na hetero. ze strony lgbt czytam codziennie odnosnie kazdego kto nie jest w ich stadzie : durne prawactwo, bydło itp. nie da sie z wami rozmawiac jak z ludzmi. napisales "jak hetero dostanie wpierodl to na pewno z powodu odwalania". jestes takim hipokryta ze az zal komentowac
  • Odpowiedz
@Lorne Obróć te sytuacje i to jak z zabijaniem chrześcijan, wydaje ci się że ich obchodzi za co są zabijani, a ludzie są zabijani codziennie, czyli prześladowanie chrześcijan nie jest problemem według twojej logiki :)
  • Odpowiedz
: Pytałeś mnie po co takie oznaczenia w google ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nie_umre_za_ciebie:

Ni bez przesady xD Nie słyszałeś by z równie głupich powodów ktoś nie dostał. Znajomy kiedyś dostał bo był rudy, a jakoś nie widziałem lokali przyjaznych dla rudych, a ludzie dostają z o wiele gorszych powodów xd

  • Odpowiedz