Wpis z mikrobloga

UPDATE bilansu typów zamieszczanych na naszej stronie:

★ZYSK: +230,68 jednostek
ŁĄCZNIE TYPÓW ODDANYCH: 273
ŁĄCZNIE TYPÓW TRAFIONYCH: 157
SKUTECZNOŚĆ: 57,5 %

Grając stawkami 1-10 w wysokości 10-100zł na wszystkich typach zarobiłoby się łącznie 2306 PLN
Grając stawkami 1-10 w wysokości 100-1000zł na wszystkich typach zarobiłoby się łącznie 23068 PLN

Już wkrótce na bieżąco aktualizowany widget ze skutecznością typera osadzony będzie przy każdej analizie.

#typeria #bukmacherka #typybukmacherskie #oswiadczenie #hazard #pilkanozna
Typeria - UPDATE bilansu typów zamieszczanych na naszej stronie:

★ZYSK: +230,68 je...

źródło: comment_AXaCkJqTSWWRV0ngrZeo3ojGM2KKB9v7.jpg

Pobierz
  • 29
@Typeria: Wołam również @zjembigos , aby wyprowadzić go z błędu. Specjalnie dla Ciebie bilans za ostatnie 3 miesiące:

★ZYSK: +89,62 jednostki
ŁĄCZNIE TYPÓW ODDANYCH: 84
ŁĄCZNIE TYPÓW TRAFIONYCH: 48
SKUTECZNOŚĆ: 62,3%
zwroty → 7 razy
@zjembigos: Wczoraj marudziłeś nie o yeldzie, tylko o czymś całkiem innym. Jak podam Ci yield, to będziesz pisał ,żebym podał statystyki poszczególnych dyscyplin z wyszczególnieniem rodzajów typów xD pisałeś, że łudzimy się, że kiedyś coś trafimy, a tymczasem cały czas jesteśmy na fajnym plusie i mamy niezłą skuteczność. To pokazuje, że rzucasz sobie słowa na wiatr lub co gorsza kłamiesz, dalsza dyskusja nie ma więc sensu, bo po prostu szkoda czasu
@zjembigos: yield to jeden ze sposobów ukazywania skuteczności danego typera. Ty zaś twierdziłeś, że jedynie łudzimy się, że kiedyś wygramy. Podałem Ci więc statystyki, które dobitnie ukazują, że wcale się nie łudzimy, tylko wygrywamy, a Ty piszesz od rzeczy. To czy jest yield 5% , czy 15% nie ma tym przypadku żadnego znaczenia. Rozumiem, że ciężko Ci to pojąć. Nikt nie twierdził, że mamy super yield 20%, nikt nie twierdził, że
@Typeria: pajacu yield jest najlepszym wyznacznikiem jakosci i zarobkow z typowania. zastanawiam się jak wyliczyles ten swoj zysk, podaj yield i wtedy bedzie wiadomo ile zarobiliscie REALNIE a nie piszesz bzdury o jakichs 23k
@zjembigos: czy nie umiesz pojąć, że się wygłupiłeś i nie masz racji? YIELD UKAZUJE JAKOŚĆ DANEGO TYPERA, A NIE JEGO ZAROBKI O TO CZY JEST NA PLUSIE, CZY NA MINUSIE. Wczoraj twierdziłeś, że jedynie łudzimy, się że kiedyś wygramy. Tymczasem jesteśmy na plusie i to całkiem dobrym, a żeby ktoś miał pojęcie jakieś, to przełożyłem te jednostki na PLN i podałem 2 przykłady stawkowania. Dla kogoś innego mogłoby to być również
@Typeria: pajacu yield pokazuje procent zarobkow od włozonych stawek, to twoim zdaniem nie pokazuje zarobkow? nie rob #!$%@? z logiki, macie lipny yield, wstyd wam i probujecie zamydlic oczy
@Typeria: pajacu to daj ten yield, co ci szkodzi policzyc i zakonczyc cala dyskusje? a no sorry, zapomnialem, bedziesz szedl w zaparte i udawal ze yield nic nie znaczy, mimo, że to jedyny i najlepszy wyznacznik zarobkow jak i jakosci typow xd a no i nie zapomnij na koniec napisac ile trzeba włożyc hajsu zeby zarobic te 23k majac taki yield jaki ci tam wyjdzie z obliczen haha
@zjembigos: podam Ci yield i co zrobisz? Napiszesz na mikro oficjalne przeprosiny i oswiadczenie? Zastanów się dobrze, bo wiem że yield jest bardzo dobry. Napisałem już chyba 10 razy ile trzeba włożyć hajsu żeby wyszły 23 koła. Jak podajemy stawki przy typach od 1 do 10 i sobie podstawisz pod najniższą stawkę (1) kwotę 100zł, to wtedy grajac dokładnie nasze typy i nasze stawki wyjdzie Ci 23 koła. albo grając kwotami
@Typeria: sam bym to policzyl i obnazyl twoje kłamstewka ale przekopac sie przez ta strone to katorga, raz typy podawane w postaci filmu i zadnego pisemnego wpisu a raz inaczej, zadnej zbiorczej tabeli nawet nie ma, a yield macie słaby, dam sobie reke uciac
Suma wygranych na czysto: 89,62
Suma Stawek : 488

89,62/488 * 100% = 18,36%

YIELD: 18,36% , więc utnij sobie tą rękę, przynajmniej więcej bzdur nie będziesz pisał
@Typeria: btw leszczu: ''Przeglądając w internecie blogi typerów często można spotkać przedstawienie skuteczności typera poprzez suchą liczbę trafionych typów np.: 18/25 - niestety taka informacja mimo iż prezentuje się znakomicie to niewiele mówi o samym typerze gdyż nie zawiera w sobie informacji ani o kursach po jakich były zakłady stawiane ani po stawce za jaką były grane. Dlaczego? Typer np. mógł trafiać same niskie kursy @1.25, zakładając grę stałą stawką