Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie je tylko na co dzień, ich ton głosu, wywyższanie się, poczucie wyjątkowości, siłę władzy, pyskowatość, wyobraźcie je sobie załatwiające coś w sklepie, przechodzące w interakcję z szeregowym pracownikiem, popatrzcie na te twarzyczki i powiedzcie mi z ręką na sercu że nigdy z kimś takim nie mieliście do czynienia i nie wiecie, z czym to się wiąże XD... aż mnie ciary przeszły jak sobie wyobraziłem tą pretensjonalność.. nawet po mowie ciała
  • Odpowiedz
@marekrz: PONAD PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH ROCZNIE
Rzygać mi się chce jak patrzę na te dwie lampucery i tego starego dziada co za publiczne pieniądze harem sobie robi. Sorry, szanuję kobiety i znam wiele na wysokich stanowiskach, ale one mają jakieś tło, jakieś osiągnięcia, jakąś ścieżkę zawodową, cokolwiek. Te dwie tego nie mają, do tego wyglądają jak wyglądają...
  • Odpowiedz
@grap32: Nie wygląda inaczej od twojego. Jedzą, srają, chorują itd. Różnica jest taka, że nie muszą myśleć o przyziemnych wydatkach. Jedzą co chcą i kiedy chcą, jak chcą gdzieś pojechać to po prostu biorą taksę bez zastanowienia. Jak chcą się ubrać to idą do sklepu, tyle, że innych marek ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pamiętaj tylko, że wraz ze wzrostem dochodów rosną potrzeby. Wiem, to banał, ale
  • Odpowiedz
@marekrz: Ha, ha, ha, baba na stanowisku, NA PEWNO przez łóżko tam trafiła. Jak ona śmie w ogóle. Co z tego, że ma studia, każdy ma. Podyplomowe też ma. No i co z tego. 10 lat w NBP pracuje. Oj tam, mało takich tam jest?

Najśmieszniejsze jest to, że to ten zapyziały, niepostępowy PiS babom pozwolił mieć stanowiska i kasę, a na codzień "walczący o prawa kobiet" nabijają się z
  • Odpowiedz
@panropuch: Brzmisz jakby twoja jedyna wiedza w tym temacie to był nagłówek tematu a nie jego treść. Serio pominąłeś chyba kilkadziesiąt wątków po drodze które stały na drodze do zrozumienia skąd taki masowy ból dupy..
  • Odpowiedz
@panropuch mi tam nie przeszkadza baba na stanowisku, jak się nadaje to niech se będzie.

Gorzej jak to jest takie karyniszcze której stanowisko zostało specjalnie stworzone. Dyrektor gabinetu??? Co to do cholery ma być.

Jak tak ma wyglądać nasza elita narodu to ja dziękuję za taki naród.
  • Odpowiedz
Był taki dowcip : ... a teraz dmuchnij bo mi prześcieradło w dupe weszlo ...

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz