Wpis z mikrobloga

Ale mnie ten serial wkuriwa coraz bardziej, obejrzałem dopiero czwarty odcinek trzeciego sezonu i mam tilta nie z tej ziemi, typ w goglach jest #!$%@? pijakiem, belami to kretyn i jeszcze jakis typ ktory #!$%@? dopiero co wyszedł z lasu bedzie decydował a ludziach z arki...
Wszystko wchodziło na dobry tor i pewnie wszystko sie zaraz #!$%@? bo typ ktory nie ma pojęcia o stosunkach z innymi ziemianami zamierza wywołać wojne...
Dodatkowo matka clark i ten drugi strażniko-kanclerz zamiast od razu zabić tego murzyna to sie #!$%@?ą, wkuriwa mnie to niemiłosiernie, na arce #!$%@? ludzi za kradzież jedzenia a na ziemi za zdradę całej arki i chęć wywołania wojny nie robią nic, znaleźli sie #!$%@? niewiniątka. #!$%@? szmaciura #!$%@? swojego męża z arki ale nie potrafi zabić jakiegos murzyna z lasu. Logika tego serialu jest tak #!$%@?, że szok. Mordercy zamienili sie w niewiniątka a ludzie ktorzy ukradli jedzenie zamienili sie w morderców...
Jeszcze przypomniał mi sie ten były murzyn kanclerz i jestem jeszcze bardziej #!$%@?, #!$%@?ł sie jakich dragow i odpływa do jakiegos miasta z dupy.
Mam nadzieje, że clark sie tam #!$%@? na tą arke i zabije tych wszystkich kretynow z belamim na czele.
#!$%@? idę spać bo jak obejrzę dzisiaj jeszcze jeden odcinek to nie zasnę z #!$%@?, tfu #!$%@? na ten serial
#the100 #seriale
  • 3