Wpis z mikrobloga

Ponieważ mirko wie wszystko, to chciałem poradzić się mirków spod tagów #epapierosy #epapieros #epalenie Szukam jakiejś nowej opcji, bo mój Eleaf iStick Pico dożywa po 2 latach swoich dni, przy czym pewnie nie bez znaczenia były wielokrotne upadki z wysokości. Poza tym ciężko o grzałki do atomizera eleafa, który był w zestawie, a możliwości używania innych są ograniczone z powodu konstrukcji boxa (wystająca pokrywka akumulatora). A zatem - co jest teraz na topie? Chciałbym box albo jakiegoś sticka w zestawie z parownikiem, z opcją TC i łatwą dostępność grzałek w internetach. Żadne tam samodzielne kręceni grzałek, gdzie trzeba mieć amperomierz, omomierz i habilitację z fizyki. Kwestia ceny raczej drugorzędna, bo nie oszczędzam na przedmiocie podstawowej potrzeby, ale też nie chciałbym płacić za opcje typu dedykowana apka na smartfona oferująca zaawansowane statystyki zaciągnięć i zużytego liquidu. ;) Jakaś mirkówna postowała wczoraj Smoka Stick V9 Max. Poza wrażeniem luksusowego wibratora i dziwnym tankiem wygląda sensownie, ale może są jakieś fajniejsze alternatywy?
  • 5
  • Odpowiedz
Żadne tam samodzielne kręceni grzałek, gdzie trzeba mieć amperomierz, omomierz i habilitację z fizyki.


@przyprawca: Ja kręcę sam grzałki i jedyne co mi jest do tego potrzebne to cążki do cięcia i np. wykałaczka na której je kręcę. Daję plusa za ciekawego posta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@przyprawca coś dobrego na 2 akumulatory to np drag /2 Tesla punk 220/XT Aegis legend ,RX2 20700 (fajny trochę spory i lekko ciężki wytrzymały klocek zaletą są 2 akumulatory w zestawie) na 1 Aku smok al85 , staroświecki evik(widziałem na necie po 120nowe), ijoy capo, wall crauler (jakoś tak) pancerny Aegis albo jakąś nowsza odmiana pico. Tak btw gdzie mieszkasz że nie możesz dostać grzałki do Melo III mini ? Przecież to
  • Odpowiedz
@przyprawca Znajomy kupił ostatnio Teslę XT-mini 220W na dwa akumulatory. Sprawia wrażenie solidnego sprzętu. A znajomy jest bardzo zadowolony. Gdybym już nie kupiła wcześniej Draga to bym się pewnie sama na nią skusiła. Zobacz sobie ;]
  • Odpowiedz