Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kinasato:
Szanowny Panie,

jeszcze raz przepraszam za pomyłkę. Jednak lepiej, żeby ta rozmowa zeszła na bardziej merytoryczne tory, a nie polegała na zwracaniu komuś uwagi na drobne błędy tylko ze względu na to, że osoba może być zmęczona po całym dniu pełnym obowiązków.

Z poważaniem
Uczony Intelektualny
@ludendorf:
Szanowny Panie,

nie będę przymykał oczu na fakt, że wstawiacie tu materiały, które zahaczają o pedofilię, a wy nazywacie to "sztuką". Jedyny plus, że te dzieci są rysowane, toteż żadne prawdziwe dziecko nie zostało skrzywdzone, żebyście mogli sobie oglądać wątpliwej jakości obrazki.

Z poważaniem
Uczony Intelektualny
@Czokolad:
Szanowny Panie,

proszę ze mnie nie robić zboczeńca! Nie życzę sobie tego! Na tym obrazku ewidentnie widać, że twarz tej osoby nie przejawia cech typowych dla osoby dorosłej. Proszę mnie przeprosić i odwołać swoje słowa, gdyż Pan narusza moje dobra osobiste swą wypowiedzią.

Z poważaniem
Uczony Intelektualny
@Czokolad:
Szanowny Panie,

widzę ewidentnie, że to Pan ma coś nie tak z głową, skoro wszędzie doszukuje się Pan dewiantów i degeneratów. W załączniku przesyłam animowany plik z rozszerzeniem .gif, który przedstawia narysowaną w podobnym stylu DOROSŁĄ kobietę. Proszę sobie porównać obie twarze i dopiero wtedy wyciągnąć poprawne wnioski.
Poza tym na przyszłość radziłbym pohamować z obelżywymi i znieważającymi osądami i włączyć samodzielne myślenie. Liczę na resztki Pańskiego rozsądku i mam
u.....y - @Czokolad: 
Szanowny Panie,

widzę ewidentnie, że to Pan ma coś nie tak ...

źródło: comment_deAApbnbrgVtkMrIauMD4kALCkTsESiE.gif

Pobierz