Wpis z mikrobloga

@co_jest: dobre nawyki: ograniczenie spożywania cukru i produktów przetworzonych, regularna aktywność fizyczna, regularne sprzątanie, bo przyjemniej się siedzi w czystym pomieszczeniu xD jakieś spotkania ze znajomymi, bo zamknięcie się w piwnicy jest najgorsze, praca oczywiście, posiadanie jakichś zainteresowań i regularne poświęcanie im czasu, nie kupowanie niepotrzebnych pierdół, nie kupowanie niepotrzebnych kosmetyków czy ubrań, segregowanie śmieci xD spanie tyle ile organizm potrzebuje, a nie po kilkanaście godzin, bo i tak nie mam
  • Odpowiedz
@co_jest śniadanie rano, kawa dopiero kilka godzin po przebudzeniu, odstawienie nabiału, staram się dużo chodzić, picie wody po przebudzeniu, spanie 7h zamiast 10 np xd czytanie 100str dziennie, nauka angielskiego po trochu i ograniczanie internetu gdy jestem w domu chyba, że wyrobie się z obowiązkami plus codzienne porządki
  • Odpowiedz
@co_jest: rozglądanie się zawsze przy przejściu dla pieszych, ścieżce rowerowej. Nawet będąc #!$%@?, w środku nocy i tak sie rozejrze czy nie przejedzie mnie jakieś seicento albo inna popierdółka
  • Odpowiedz
@co_jest rezygnacja z niezdrowego jedzenia, poranny rytuał (woda z cytryną, ćwiczenia rozciągające, zimny prysznic, śniadanie), odłożenie telefonu do szuflady w czasie wolnym (np z rodziną)
  • Odpowiedz
@co_jest: zimne prysznice, Biotebal doustnie, Loxon 5% rano i wieczorem, mycie głowy co 2-3 dzień szamponem przeciw wypadaniu włosów, używanie odżywki do włosów po każdorazowym myciu - czyli dbanie o włosy ZANIM pojawią się zakola.
  • Odpowiedz
@co_jest: i jeszcze drzemka po przyjściu z pracy obowiązkowo - nie więcej niż 20 minut -odmula, chce się i ma się energię żeby coś porobić - ponadto w cyklu spanie-praca-spanie, mózg traktuje pobyt w pracy jako zły sen i pozwala szybko o nim zapomnieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@co_jest: robię plan na cały tydzień - w niedzielę wieczorem zaglądam na fejsa do nadchodzących wydarzeń, myślę kiedy co najlepiej zrobić, czy czegoś nie trzeba załatwić itp i spisuję w formie listy to do dzień po dniu

w pracy 1x kawa i 1x herbata zielona, owoce w południe i coś konkretniejszego o 14

siłownia 2-3 x na tydzień

nauczyłem się pić samą wodę (ale gazowaną) w ciągu dnia zamiast soków itp
  • Odpowiedz
  • 2
@co_jest wyeliminowanie do zera "mass mediow" TV, Radia oraz wszystkich informacji które nie wpływają na mnie pozytywnie. To samo z ludźmi( ͡º ͜ʖ͡º)
Czytanie książek jako standard.
Regularne godziny spania.
Zdrowe odżywianie.
Nauka dziedzin w których się specjalizuje.
Pozytywne nastawienie
  • Odpowiedz