Wpis z mikrobloga

Witam szanowną społeczność Wykopu spod tagu #f1

Staram się ignorować większość wpisów zupełnych "zielonek" pytających codziennie:
1. Gdzie jest transmisja?
2. Kiedy jedzie Robert?
3. Czy czasy się liczą?

Z każdą godziną aktywność niektórych z Was jest coraz bardziej żenująca i z pewnością uprzykrza życie nie tylko mi, ale równie wielu innym użytkownikom.

Rozumiem, że można być nieobeznanym w realiach królowej motorsportu, ale chyba jesteście w stanie chociaż trochę się ogarnąć, co nie?

Wiadomo, mogę zacząć blokować takich użytkowników, ale nie zmieni to sytuacji na tagu #f1 . Wychodzę z założenia, że dzielimy się tutaj swoją wiedzą, spostrzeżeniami i informacjami na temat wydarzeń w świecie F1.

Super opcją byłaby możliwość przypinania wpisu do tagu (znajdowałby się na górze tagu). Taki wpis zawierałby podstawowe informacje na dany dzień.

Pewnie z technicznego punktu widzenia jest to niemożliwe do wykonania, dlatego można pokusić się o stworzenie czegoś na kształt FAQ. Moglibyśmy odsyłać do niego Mirków zadających bez przerwy prymitywne pytania.

Trzymajcie się Mireczki :)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dammix: zawsze można wyświetlać tylko najlepsze lub zrobić mniej oczywisty tag, np. #pamietamf1bezkubicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tam dodawać ważniejsze rzeczy. Pewnie w czasie sezonu zrobi się burdello jak na skokach, ale trudno. Jak jest spam to mi wystarcza przejrzenie najlepszych.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Platkisniadaniowe tak tylko #abcf1 prezentuje treści dotyczące budowy bolidu, torów wyścigowych, zespołów F1. Tak przynajmniej się zapowiada. Mi chodzi o kwestie związane z co, gdzie, kiedy.

Od wczoraj wołam chętnych, którzy zaplusowali mój poprzedni wpis 10 minut przed magazynem Eleven F1.
  • Odpowiedz
@Dammix: łatwiej będzie zrobić sekretny tag gdzie będą siedzieć osoby ogarnięte, a reszta niech sobie zaśmieca ten tag. To i tak się nie zmieni, a może być tylko gorzej. zielonki nawet nie będą wiedziały, że coś takiego istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz