Wpis z mikrobloga

@jarzyn86: no ale to "swoje zdanie" wyszło komicznie, bo we własnym wpisie zaprzeczasz sam sobie, czy jakbyś miał dwa przeciwstawne "zdania" na jeden temat, i to w jednym wpisie

pomijając, że TVN wielokrotnie we Faktach bezstronnie krytykuje opozycję, PO, Nowoczesną, itd. jeśli coś odwalają
@spere: to ze TVN powiedziało coś dobrego o PiS o niczym jeszcze nie świadczy, a tym bardziej o ich niezależności. Na tej samej zasadzie gdyby TVP powiedziało coś dobrego o np. Petru to tez byś stwierdził, że TVP jest niezależne?
Na tej samej zasadzie gdyby TVP powiedziało coś dobrego o np. Petru to tez byś stwierdził, że TVP jest niezależne?


@jarzyn86: tak, i gdyby krytykowało te ważne bzdurne idiotyczne poczynania partii, która rządzi tą telewizją obecnie.

ale od 3 lat nie było ani jednej krytyki, ani jednej

dlatego ludzie mówią że to jest gorsza propagandówka niż za Gierka w PRLu,
to jest poziom reżimowej Korei Północnej, gdzie także tylko i wyłącznie
@spere: TVP jakie jest każde widzi, problem w tym, że TVN jest kreowana na telewizję niezależną, a co gorsza są ludzie, którzy w to wierzą.
Niestety nie ma czegoś takiego jak media niezależne.
TVN kreuje się na telewizję niezależną, a co gorsza są ludzie, którzy w to wierzą.


@jarzyn86: nie trzeba wierzyć, wystarczy oglądać i trafiać na materiały krytyczne o poczynaniach opozycji

czepiasz się jakbym to ja zrobił wpis o tym że TVN bezstronnie chwali PiS
ale to nie ja go zrobiłem