Wpis z mikrobloga

Wrzucam dla potomnych bo pewnie będą inni szukać. Jeśli pojawi się wam błąd1 (#error1) to polecam ten filmik

https://www.youtube.com/watch?v=ImyDmgt_EdQ

Gość pokazuje jak rozkręcić robota - w środku jest silniczek który można wymienić ale w komentarzach ludzie piszą żeby spróbować odpalić silnik z zewnętrznego źródła np podłączając do baterii 9v lub kablem usb (rozcinasz kabel usb i w środku jest 5 kolorowych kabelków - dotykasz czerwonym i czarnym takich samych kolorów na lutach silnika) jeśli będzie się kręcić poprawnie to jest duża szansa że oszczędzisz sobie wymianę całego lasera za (koszt 500zł) U mnie pomogło robot działa znów poprawnie
#xiaomi #roborock #s50
  • 9
@Line-Storm: kupiłem jakoś w czerwcu, wszystko było ok (odpalam średnio co 2 dni) - dziś zdalnie z pracy odpaliłem sprzątania, i po 10 min dostałem powiadomienie że mam ołówkiem obrócić ten pomarańczowy czujnik - wracam do domu robot pod szafką nic nie zawadza - tylko wyskakuje error 01 - zaczałem research w necie i się przeraziłem że ten czujnik 500 zeta kosztuje, bo to prawie 1/3 sprzętu. Zacząłem go rozkręcać by